Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek slaví Silvie, zítra Tadeáš
Oblačno, déšť 11°C

Dívka má nejdelší nohy na světě: Za jejích 208 centimetrů ji šikanovali, teď je hvězda!

Autor: ran - 
16. října 2020
12:13

Maci Currinová rostla vždy o poznání rychleji než její vrstevnice, a dokonce i než většina vrstevníků. V dětství a dospívání si s tím proto prožila své! Ne že by jí její nadprůměrné proporce nějak překážely, to jen ostatní se na ni dívali skrz prsty. Od jisté doby je z ní ale šarmantní sebevědomá žena a míří do modelingu! 

Texasance z města Cedar Park je 17 let a ještě stále roste. V současné době měří 208 cm. Její nohy zabírají z této výšky celých 60 procent! Dívka drží 2 světové rekordy, které jsou zapsány v Guinessově knize. Jeden zápis má Maci za nejdelší nohy, jaké se kdy naměřily u ženy, druhý drží za totéž mezi teenagerkami. 

Co na ní dětem tak vadilo? Nikdy ji nešikanovali přímo za její nohy, které jí teď dělají takovou slávu. Dovolovaly si na ni prostě proto, že byla vždycky vyšší než všichni ostatní. I v rodině brzy všechny přerostla, ačkoli jsou její rodiče a sourozenci také dost vysocí. 

Už ve druháku na střední se ale se svojí výškou vyrovnala. Jak říká, prostě ji přestalo zajímat, co si o ní lidé myslí. „Jakmile jsem to udělala, už se mě nemohlo nic dotknout,“ pochvalovala si Maci pro Mirror změnu své strategie při styku s lidmi. 

„Doufám, že si vysoké ženy uvědomí, že jejich výška je dar a že by se neměly stydět za to, jak vyrostly. Měly by se prostě přijmout takové, jaké jsou,“ říká. Teď si chce rozšířit vzdělání, za nímž přijela na vysokou školu do Velké Británie, ale zároveň plánuje v blízké budoucnosti své nabyté slávy náležitě využít.

Na sociálních sítích Maci pravidelně publikuje příspěvky o tom, jak si udržet zdravé sebevědomí i příspěvky obecně o vzhledu. Poté, co se jí na TikToku sešlo přes 1,7 milionu fanoušků a 50 tisíc na instagramu, má teď před sebou další cíl. Chce se dostat do světa profesionálního modelingu a svýma nohama trhnout světový rekord i na přehlídkových molech! 

Ovšem „obryně“ Maci by se neztratila ani na volejbalové palubovce, jak dokazují videa z jejích zápasů. I ta můžou lidé najít na Maciiných internetových profilech. Z vysmívané „žirafy“ se tak dívka stala nejen influencerkou, a možná budoucí modelkou, ale i úspěšnou sportovkyní.

starypes ( 16. října 2020 15:50 )

Aj ty najkrajšie nohy sa končia v riti, povedal kedysi športový komentátor Gabo Zelenay. ( možná lepší slovenštinou)

BJELOUSEK ( 16. října 2020 13:33 )

To i trpaslík si musí vzít štafle když by si chtěl líznout.

frantacizek ( 16. října 2020 13:21 )

Picsaba ( 16. října 2020 13:01 )

Nhed se mi postavil

Zobrazit celou diskusi
Další videa