Neděle 25. říjen 2020
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Polojasno 14°C

Hvězda sociálních sítí šokovala fanoušky: Neuvěříte, kolik jí je let!

Autor: rc - 
1. října 2020
12:01

Fanoušky na sociální síti TikTok šokovala herečka Tris Marieová. Rodačka z amerického státu Missouri nechala své fanoušky hádat, kolik jí je ve skutečnosti let. Video sledovalo neuvěřitelných 2,4 milionů lidí, kteří hádali, že je Tris něco málo přes dvacet! Všichni zůstali šokovaní, když přiznala, kolik jí opravdu je.

Tris Marieová, která se narodila ve městě Branson v americkém státě Missouri, pracuje jako herečka. Nedávno si založila účty na sociálních sítích a rázem se z ní stala jejich hvězda. Úspěch oslavila hlavně na sociální síti TikTok a to díky videu, v němž pohledná žena nechala své fanoušky hádat, kolik jí ve skutečnosti je. Ve videu se ukázala s rozpuštěnými nazrzlými vlasy a v růžové mikině. Fanoušci byli přesvědčeni, že to není tak dlouho, co oslavila dvacet let.

„Nechala jsem je hádat můj věk, dala jsem rozmezí 16-35. A většina lidí předpokládala, že mi je něco málo přes dvacet,“ uvedla Tris pro britský deník Daily Mail. Video vidělo 2,4 milionů lidí. Všichni, co video viděli, byli v šoku, když Tris prozradila, že je matkou osmnáctiletého syna a už oslavila čtyřicáté narozeniny!

„Proč vypadám starší než ty a je mi čtyřiadvacet?“ napsala jedna z fanynek vyvedená z míry, že Tris vypadá tak mladě. „Ne, nejsi čtyřicetiletá! Nevypadáš ani na třicet!“ napsal další uživatel sociální sítě. „V žádném případě. Myslel jsem si, že ti je dvaadvacet!“ píše další uživatel. Další uživatel napsal, že určitě musí skrývat fontánu mladí. Tris tvrdí, že vypadala vždy velice mladě. Na střední škole prý vypadala jako dítě! 

"Když jsem byla mladší, lidé mi říkali, že bych si toho měla cenit, až budu starší, že to bude požehnání,“ řekla Tris s tím, že jsi myslí, že klíčem k stále mladistvému vzhledu a kráse je péče o svou pleť a být stále se sebou spokojená. Pozitivní myšlení je podle ní klíčem ke šťastnému životu a mladistvému vzhledu. „Když mi bylo jednadvacet let, začala jsem používat krémy proti vráskám. Myslím, že extrémně pomáhá, když se začne se staráním se o sebe v mladém věku. Také vždy používám sluneční krémy,“ prozradila a dodala, že také nekouří a nepije alkohol.

panchovilla ( 8. října 2020 17:58 )

No tam už na těch 40 vypadá,možná i víc

bafy81 ( 6. října 2020 11:30 )

Neříkám, že nevypadá na 40 hodně dobře, ale filtry udělají hodně. S tady je trosku reálnější foto http­s://ww­w.mag­nata­lent­.com/t­alen­t/m.di­recto­ry/114­/tris-marie

panchovilla ( 5. října 2020 12:31 )

Jj a teď jí ukažte bez filtrů,makeupu a vypadne něco,na co nebudete chtít koukat ani v tom nejhorším snu

Omasta ( 1. října 2020 16:47 )

To není žádná hříčka. Prostě jen denně polkne 50 pilulek proti stárnutí. Umí to někdo z vás?

hasickajana ( 1. října 2020 16:27 )

hvězda sociální sítí při tom šokování fanoušků zapomněla zmínit ty filtry a přesvícený ksichtík

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud