Šokující fotografie z psího trhu: Prodejci jim řežou nohy zaživa, popsala hrůzu aktivistka

Autor: rc - 
24. června 2020
10:16

Šokující fotografii z psího trhu na sociální síť Facebook publikovala žena jménem Suki. Ochránkyně zvířat bojuje v Číně proti zabíjení psů pro maso, kvůli čemuž se ocitla na černé listině policie, která ji neustále sleduje.

Na sociální síti Facebook na stránce The Animal Hope and Welnness Foundation se objevila šokující fotografie z psího trhu v Číně, na níž je vidět desítky mrtvých psů na stolech připravených ke konzumaci. Podle informací britského deníku The Sun se v Číně za rok zabije až 10 milionů psů.

„Poměrně pravidelně k nám přicházejí psi, kteří již byli mučeni předtím, než byli zachráněni,“ uvedla Emily Parkerová, zakladatelka organizace zabývající se záchrannou psů, s tím, že už se setkala s tím, že měl pes uříznutou nohu, když byl zachráněn. „Obvykle začínají nohama, protože to psa nezabije, což znamená, že adrenalin cirkuluje psím systémem. Věří, že čím déle dokážou udržet psa naživu, zatímco připravují maso, tím lepší to pro ně bude,“ dodává Emily pro The Sun.

Proti zabíjení psů na maso bojuje i aktivistka známá jako Suki, která na sociální síť zveřejnila již zmíněnou šokující fotografii. Kvůli svému aktivismu se dostala na černou listinu policie, která ji neustále sleduje. „Jak můžete vidět na této fotografii, kterou jsem tajně pořídila asi před půl hodinou. Trh je plný prodejců a kupců psího masa. Ve městě nejsou žádní živí psi, zabíjejí psy v přírodě a prodávají je v centru města,“ popsala snímek. „Jsem na černé listině policejního systému, auta, motorky mě sledují,“ dodala Suki s tím, že se hlídky střídají.

„Neměla bych doufat, že se to změní nebo někdy zastaví na tomto místě,“ propadá pomalu v zoufalství Suki. „Řekli mi: Známe váš a to, co se chystáme udělat, je, sledovat vás. Viděla jsem jednoho živého psa, snažila jsem se ho koupit, ale brzy ten pes zmizel z ulice, protože policie řekla tomu muži, aby tak učinil,“ popsala šokující situaci v Číně Suki, která doufá, že se situace změní v celé Číně stejně tak, jak se změnila ve městech Šen-čenu a Ču-chaj.  Šen-čen se stal prvním městem v Číně, kde začal platit od začátku května zákaz konzumace psího a kočičího masa.  

snehulak ( 28. června 2020 09:02 )

Tyhle aktivistky jsou skutečně výživné. Ty nakonec objeví i to, že ve skutečnosti ty psy jedí někteří labužníci Číňani zaživa a začínají od ocasu. Respektive žláz, chutnějších než ty býčí.

hafblaf ( 27. června 2020 09:54 )

Dnes četla článek manželka a také chíňanům přeje krásný a krátký život a vůbec jim nepřeje Coronavirus, lepší by byla vzteklina, sežrali by se navzájem. (Mimochodem, co mají na hradě k obědu).

bdydy ( 26. června 2020 18:20 )

Co to je za lidi když by měli svého psího miláčka určitě by ho netrápily a nenechali by mu dělat to co dělají jiným psím mazlíčkům.je mě z toho do breku a měli by se lidi brát za takové činy které nejsou vhodné.když by to šlo podepsala bych petici za to co dělají psím mazlíčkům.jsem proti týrání psům.😭😭😭

hafblaf ( 25. června 2020 23:22 )

Za rasistický, nebo jinak nevhodný příspěvek může být pisatel stíhán, ale když čtete něco takového, lze snad reagovat jinak, než popřát těmto žlutým monstrum krátký život.

SoIfermus ( 25. června 2020 19:30 )

Tak vopatrně, náš soudruh prezident nás statečně zasouvá do čínského konečníku. Takže alespoň předstírejte nadšení nad sadistickým týráním psů a koček v komunistické Číně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud