Holčička 8 týdnů po narození šokovala rodiče: Miminko se postavilo na vlastní nohy!

Autor: ran - 
20. května 2020
10:10

Od osmého týdne byla schopná stát, v 15. týdnu už dokonce bez cizí pomoci. Ťapat ještě neumí, ale rodiče z britského Bristolu mají neodbytný dojem, že velmi brzy začne... Přitom se děti běžně „staví na zadní“ až kolem jednoho roku života. Nikdo ji k ničemu nenutí, z fotek to dokonce vypadá, že jí naopak celá záležitost připadá zábavná a veselá úplně stejně jako všem, kdo se na ni dívají! 

Ta holka to má v genech, pomyslí si každý, kdo spatří jejího tatínka a zjistí, jaký má koníček. Tezra Finn-Johnston (31) se s malou Lulou totiž vášnivě rád dívá na youtube videa o silných chlapech.

Ale i on sám se aktivně věnuje závodění v silových soutěžích. Jeho fyzické dispozice jsou takové, že již ve 13 letech porážel dospělé. No po kom že to ta holka asi má?!

A Lulina síla se projevila také velmi, velmi brzy. Jak napsal britský deník Daily Mail, dokázala sama od sebe udržet hlavičku, už když si ji rodiče odváželi z porodnice domů.

Přitom Lula nebyla žádný otesánek, ba právě naopak. Maminka Emily Derricková (23) říká, že patřila mezi 5 % miminek s nejnižší porodní váhou.

A jak Lulu „napadlo“ hrát si na velkou holku? „Jednou se vztekala, tak jsem si ji vzala na kolena, aby se trochu uklidnila. Ale místo aby se posadila, se na mě prostě postavila a za boha nechtěla pokrčit nohy. To se párkrát opakovalo a pak to šlo tak nějak přirozeně,“ říká pyšná maminka. A hlavní je, že teď už se u toho Lula nečertí, naopak u toho vypadá jako nejen nejsilnější, ale možná i jako ten nejspokojenější kojenec na světě!   

Emily a Tezra se snaží být odpovědní rodiče, mají proto načteno a nakoukáno spoustu materiálů o zdravém vývoji dítěte. „Jenom jí asistuju u toho, co ráda dělá. Když jsme to zkusili poprvé naostro, smála se na mě. A vůbec se u toho tváří, jako by světu chtěla ukázat, co všechno už umí!“ Bez zajímavosti není ani to, že se Lula chová i jinak jako dospělejší, než ve skutečnosti je. Ačkoli jí je pár měsíců, chrastítka a další hračky pro kojence ji už totiž ani moc neberou.

„Já si jen pokaždé pomyslím, jen ještě zůstaň miminkem, máš spoustu času, ještě jsem si tě neužila,“ přeje si maminka šikovné Luly.  

TomasLB ( 20. května 2020 18:16 )

Vyžraný tatínek a maminka pinda si užívají 5minut selebrit...

majojo ( 20. května 2020 12:50 )

Však také píší o osmi týdnech....

majojo ( 20. května 2020 12:49 )

Malé opičky už den po narození visí na liánách.... Rodiče patrně chtějí, aby jejich holčička měla už od dětství zdravotní problémy - kyčle, křivé nožičky skoliózu páteře a podobně.

jussuf ( 20. května 2020 12:45 )

Je možné, že má v sebe ruské gény. Tam ráno narodené deti behali večer po dvore (naháňali otca pre alimenty), v pondelok zasadené krumple ( brambory ) v utorok vykopávali ( hlad je hlad ) a ruský trpazlík bol najväčší na svete ( 2m 20 cm ). Tak čo sa čudujete ?

kralovna-vsech-mori ( 20. května 2020 12:10 )

Kecy, to děcko na obrázcích nemá osm měsíců.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud