Nevadilo jim denní světlo ani karanténa: Pár si užíval sex na pláži

Navzdory karanténě i dennímu světlu si pár užíval sex na pláži.  (Autor: Archiv Blesk)
Autor: jel - 
25. dubna 2020
07:05

Becki Chesterová (39) a Craig Buckland (40) si ve čtvrtek brzy ráno vyrazili na procházku po brightonské pláži. Nestačili se však divit, když za denního světla v době, kdy je důrazně doporučováno, aby se lidé vyhýbali sociálnímu kontaktu, spatřili pár, který si na pláži vesele užíval sexuální radovánky.

Becki a Craig neváhali a pořídili fotografii, na níž je vidět holé pozadí jednoho z dvojice. Snímek páru, který si s karanténou hlavu příliš neláme, už obletěl svět. „Někdo by jim měl říct o sociálním distancování,“ napsal Craig k fotce, kterou zveřejnil na svém facebookovém profilu.

„Hleděli jsme si svého a udržovali si odstup, když jsme si najednou všimli páru, který si užíval svou hodinku cvičení. Doufám, že si potom umyli ruce,“ popsala Becki. „Je to nešťastný obrázek, myslíme si, že zúčastněným bude velmi trapně, pokud je poznají jejich rodiny a přátelé,“ vyjádřila se ke snímku brightonská městská rada.

Navzdory karanténě i dennímu světlu si pár užíval sex na pláži.Navzdory karanténě i dennímu světlu si pár užíval sex na pláži. | Facebook/Craig Buckland

anonymus ( 25. dubna 2020 15:37 )

"Doufam, že jim bude trapně až je poznají známí a rodina." Trapně by mělo být těm, co je vyfotili! Já tedy nevím, ale mě známí podle holé prd*ele nepoznají 😁😁😷

zdravymozek ( 25. dubna 2020 12:32 )

A Ty pravděpodobně stará nejetá panna !!!

zdravymozek ( 25. dubna 2020 12:30 )

Soulož není trestný čin a udělat někomu dobře je bohulibá činnost!!!! Jesli je někdo magor,tak ten co je vyfotil a ten koho to pohoršuje !!!!

hogofogo173 ( 25. dubna 2020 12:21 )

Možná jenom četli v Blesku některý z článků o tom, kolik poloh při sexu musíme v době koronaviru vyzkoušet a prostě to zkoušeli.

Templ ( 25. dubna 2020 11:06 )

Žít se musí dál 😂👍

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud