Úterý 30. listopadu 2021
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno, sněžení 1°C

Mladá naturistka bojuje proti pandemii nahotou: Nahá chodí na procházky, vaří i leze po skalách!

Autor: rc - 
21. dubna 2020
06:00

Zatímco některé ženy se nechtějí svléknout ani do plavek, ona s nahotou nemá žádný problém. Hvězdička sociálních sítí, kterou na instagramu sleduje víc než 40 tisíc lidí, vaří nahá, cestuje nahá, a dokonce nahá šplhá po skalách! Bez oblečení prožívá i dny v karanténě. A neváhá to náležitě fotograficky zdokumentovat!

Na módní róby si rozhodně nepotrpí stoupající hvězda sociálních sítí Naturist Fitness Girl. Ta se rozhodla žít více v sepětí s přírodou a všem ukázat, že na nahotě není nic špatného. „Zkouším se vrátit k původnímu významu naturismu. Jednoduché čisté žití se zaměřením na zdraví a blahobyt,“ píše na instagramu kráska, která neváhá zcela nahá cestovat, chodit na procházky, a dokonce i sportovat. Bez oblečení dokonce dobývala hory a šplhala na skálu.

Nahá prožívá i pandemii nového typu koronaviru covid-19. Pandemie blogerku, tak jako miliony dalších lidí, uvrhla do domácí karantény. Kráska to bere s nadhledem. Čas tráví ranními procházkami podél řeky samozřejmě znovu zcela nahá. „Ranní procházka podél řeky a kolejí. Čas karantény znamená, že musím být kreativní se svými denními dávkami venkovního cvičení,“ napsala u fotografie, na které stojí nahá v zelené trávě pod stromy. „Bohužel právě teď je pro mě nejbližší vodopád odtok z čistírny odpadních vod. Vím, že je to čisté, ale… ne, vynechám tentokrát koupání bez plavek,“ napsala k dalšímu příspěvku, na němž je opět nahá, jen s huňatou čepicí na hlavě.

Ovšem poslední příspěvek nasvědčuje tomu, že přece jen dny v karanténě jsou dlouhé i pro ni a chybí jí cestování. Na fotografii si kráska rozprostřela modrou deku, položila na ni surf a na televizi si promítla fotografii pláže a blankytného moře představujíc si, že nahá surfuje ve vlnách. „Ponorková nemoc. Zkontrolujte své kamarády. Možná potřebují vaši pomoc teď hned,“ napsala k příspěvku.

JesseJames ( 22. dubna 2020 18:25 )

Roušky netřeba. Stačí špunt do ***e, aby nezanechala výraznější uhlíkovou stopu.

JesseJames ( 22. dubna 2020 18:24 )

Pochopitelně otužilostí. Jinak to není možné.

JesseJames ( 22. dubna 2020 18:23 )

Stačilo by, kdyby měla šortky a podprdu. Pak by se lišila od opic a mohla by i konkurovat Wim Hofovi - nejotužilejšímu muži světa, který v šortkách vylezl na Mount Everest do zóny smrti. Jinak jestli chce prorazit něčím novým ..... vypadá to, že palici má na to tvrdou dost. Jsem zvědav ......

11karel11 ( 22. dubna 2020 13:01 )

Mladá nána by měla jít do pralesa mezi opice a tam se může s nimi i pos.....Nikdo není zvědavý na její posra... poerdel.

otrusnik ( 21. dubna 2020 22:35 )

Jak chce holým zadkem zabránit pandemii . To už vážně Blesk nemá nic aktuálnějšího.

Zobrazit celou diskusi
Další videa