Video, které obletělo svět: Roztomilý pejsek si přivlastnil „zuby po babičce“

Pejskovi se umělé zuby také docela zalíbili...  (Autor: Instagram/Ben Campbell)
Autor: ran - 
1. května 2020
13:40

Když pejsek natrefí na tu správnou věc a zakousne se do ní tím správným způsobem, může se velmi snadno stát hvězdou internetu! Tohle video je toho jasným důkazem. Pobavilo nejen autora, ale davy lidí po celém světě.

Ben Campbell je páníček pejska, kterému teď už nejspíš nikdo neřekne jinak, než Zubatý Thomas. S oblibou si ho také natáčí a videa sdílí na YouTube i na Instagramu. Tentokrát chtěl v časech karantény trochu pobavit rodinu a kamarády. Nechal si proto poslat umělé zuby. A jeho pejsek jen tak ze zvyku zase jednou chňapl po nové věci ze stolu. 

Určitě dosud netuší, co z toho vzešlo, ovšem plán svého páníčka tím nevědomky splnil dokonale! Když totiž Campbell natočil tuhle scénku, hned pochopil, že jeho nové video má rozhodně potenciál. 

„Tak se přece trochu usměj! Máš taky zuby, ne?“ jako by svému páníčkovi naznačoval jeho chlupatý mazel a Campbel rozhodně nebyl jediný, koho jeho pejsek pobavil. Na YouToube už má jeho video 1,7 milionů shlédnutí a přes 600 komentářů. A to je na jednoho malého pejska docela slušný výkon.

bre-burda ( 1. května 2020 15:39 )

Nevěřím, že je to dílo onoho zvířete. To mu někdo hodně dlouho a pracně nasazoval, aby něco trhnul na zveřejnění.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud