Štěňátko je hitem sociálních sítí: Kvůli zraněnému oušku vypadá jako jednorožec!

Autor: rc - 
22. března 2020
14:38

Miláčkem sociálních sítí se stala fenka zlatého retrívra Rae, která kvůli deformovanému oušku vypadá jako psí jednorožec. Fenka po náročné operaci zůstala pouze s jedním ouškem, které jí zůstalo na temeni hlavy.

Hvězdou sociálních sítí se stala fenka zlatého retrívra Rae, kterou na sociání síti TikTok sledují až tři miliony lidí a na instagramu asi 164 tisíc lidí, což by jí mohla závidět kdejaká influencerka. 

Na sociálních sítích je Rae kvůli svému vzhledu přirovnávána k jednorožci. Fenka totiž při porodu přišla o jedno ouško a musela podstoupit náročnou operaci. Zákrok dopadl dobře, ovšem Rae zůstala s obráceným ouškem umístěným na temeni hlavy.

Když fenku převezli do veterinární ordinace v americkém státě Michigan, tehdy pracovala na recepci Brianna Vorheesová, která zrovna přišla o svého milovaného čtyřnohého kamaráda Lokiho. Když viděla bezmocnou Rae, rozhodla se, že jí poskytne láskyplný domov.

Rae potřebovala čtyřiadvacetihodinovou péči, kterou jí mohla dát. „Byla opravdu slabá, nevěděli jsme, zdali přežije první dva dny,“ uvedla Brianna pro britský deník Daily Mail s tím, že Rae je bojovnice, která se nevzdala. 

Brianna se domnívá, že máma Rae příliš agresivně čistila plodový vak či placentu, čímž způsobila Rae vážná zranění. Nyní je však Rae šťastná fenka. „Slyší a hraje si. Má přátele a je to nejsebevědomější štěně na světě. Je to prostě normální štěňátko, ovšem jen s jedním ouškem,“ dodala Brianna. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud