Budoucí nevěsta (†25) spáchala sebevraždu: Zdála se být šťastná, nevěděli jsme, čím si prochází, tvrdí rodina

Autor: rc - 
9. prosince 2019
05:13

Amy Deeleyová vypadala jako šťastná nevěsta, která se nemůže dočkat, až projde uličkou k oltáři. Opak byl však pravdou. Pětadvacetiletá zdravotní sestra trpěla úzkostmi, které ji nakonec dohnaly až k sebevraždě.

Zdálo se, že žije spokojeným životem, ovšem ve skutečnosti prožívala těžké období. Pětadvacetiletá Amy Deeleyová, která pracovala jako zdravotní sestra v nemocnici, měla celý život před sebou. Navíc se měla co nevidět provdat za svou lásku. Její rodina se domnívala, že prožívá šťastné životní období. Amy však procházela peklem.

Strachovala se, že ztratí svou práci a přijde o příjem. „Bojovala s démony, o kterých nikdo z nás nevěděl. Byla úzkostlivá kvůli všemu, a přesto že její šéf byl nápomocný, strachovala se, že přijde o práci. Chci, aby ostatní lidé věděli, že je tu vždy někdo, na koho se mohou obrátit,“ uvedla máma Amy Sharonová pro britský deník Daily Mirror.   

Amy nevěděla, jak z tíživé situace pryč. To vše ji dohnalo k sebevraždě. „Dělala jsem si kvůli všemu starosti,“ uvedl psycholog Rose Clark. Noc před sebevraždou se navíc pohádala se svým snoubencem. „Amy byla tak milá a oblíbená v kolektivu,“ uvedl její nadřízený Chris Morley.

Rodina je z náhlé smrti mladé sestřičky v šoku a rozhodla se, že se bude snažit zvednout povědomí o problémech s úzkostmi, aby pomohli dalším lidem. „Jestliže z toho vzešlo něco pozitivního, tak je to pomoc dalším lidem, aby našli pomoc, kterou potřebují, a to co nejrychleji,“ dodala Sharon.  

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

nikol279@seznam.cz ( 19. prosince 2019 04:59 )

Ty ses ale debil.kazdej člověk kterej trpí uzkostmi nebo depresemi a kterej to už psychicky nezvládá je jasné že spáchá sebevraždu já bych vás chtěla všechny vidět na jejím místě jak by vám bylo atd ubozaci rodině přeju upřímnou soustrast

zwil ( 14. prosince 2019 00:31 )

Bože, to jsou zase sr.ac.ky...tak Sharon nebo Sharonova...a ty starosti si dělal kvůli všemu psycholog nebo ta ubožacka... nedokážete vyb.lit nic, co by dávalo smysl...

gurke ( 9. prosince 2019 13:34 )

A to se stalo v Praze a nebo v Turovce ?

paula1 ( 9. prosince 2019 07:02 )

"Pětadvacetiletá zdravotní sestra trpěla úzkostmi, které ji nakonec dohnali až k sebevraždě." - ČEŠTINA NA MUČIDLECH

Pohybovenadany ( 9. prosince 2019 06:09 )

Brexit ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud