Vyhazov za prosvítající bradavky? Eva (24) z Ostravské univerzity je odhalila na Twitteru!

ilustrační foto
Autor: SKS - 
28. listopadu 2019
18:34

Možnost vyhazovu ze školy kvůli nevhodnému oblečení, a to v 21. století? Takovou otázku na sociální síti Twitter položila studentka Ostravské univerzity Eva Š. (24). Mladá žena prý byla upozorněna na hrozící problémy kvůli průsvitnému topu, pod nímž měla zřetelně vidět bradavky. Kauza rozdělila uživatele Twitteru na dva tábory. Podle jedněch je takový oděv pro akademickou půdu zcela nevhodný, jiní se mladé ženy, která se ráda odhaluje také na sociálních sítích, zastávají. Ozvaly se ovšem i hlasy, že si studentka celou kauzu vymyslela.

Spor o bradavky se rozhořel na českém Twitteru. Jedna z jeho uživatelek, 24letá Eva Š., ho započala oblečením velmi vyzývavého modelu. Studentka na sociální síti sdílela fotografii, na níž jí pod průsvitným topem prosvítá bradavka.

Twitterová celebritka si v tweetu postěžovala, že „byla na univerzitě upozorněna na možnost vyloučení za svůj skandální styl odívání“. Pod fotografií se během jednoho dne sešly stovky komentářů. Někteří diskutující vyjádřili pro ono upozornění pochopení a oblečení, jaké na sebe Eva oblékla, považují pro akademickou půdu za nevhodné. Jiní se mladé ženy zastávají.

Nemálo uživatelů Twitteru se samotnou kauzou v komentářích vůbec nezabývalo, tito jedinci se spíše rozplývali nad tím, co Evino oblečení na fotografii (ne)skrývalo.

„Skutečně žijeme v době, kdy je normální atakovat ženu za prosvítající bradavky pod transparentním topem jakožto hrubě vulgární?“ ptala se hlavní aktérka „dramatu“. Nad vhodností zvoleného oděvu pro pro prostředí univerzity se ve svém příspěvku nezamyslela.

Podle informací serveru Extra.cz se škola věcí nezabývá, protože nedostala oficiální stížnost. Někteří uživatelé Twitteru vyjádřili podezření, že si Eva celou věc vymyslela s cílem získat díky publicitě více sledujících. V době vypuknutí „aféry" ji na Twitteru sledovalo 11 tisíc lidí, na Instagramu to bylo lehce přes sedm tisíc.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sronin ( 29. listopadu 2019 17:51 )

exhibicionistka bez mozku ... ta univerzita bude asi dobrej oddíl ...

frantacizek ( 29. listopadu 2019 06:51 )

zřejmě slavomanka, jak je dnes zvykem. Ostravská je nesmírně liberální škola, část mých kantorů by dívce outfit pochválila, nicméně rozhodovalo by stejně jen to, jak má načteno. Sám jsem navíc měl krátký vztah s doktorandkou, která na mé katedře psychologie přednášela a oblékala se podobně, jak naznačuje zřejmě slečna, nejen proto si mě taky získala... Ale podstatný byl taky hlavně její intelekt. Pokud mí kantoři byli konzervativní, pak je to spíše směrem k nám kluků stran dress code v rámci zkouškového období. Netolerovaly se rifle, pouze oblek, což je pochopitelné. JInak si myslím, že by většina dívce outfit a vnady pochválila, rozhodovaly by ale stejně znalosti.

VENDULA ( 28. listopadu 2019 23:52 )

Jak tohle mohli vzít na univerzitu opravdu nechápu...Nesoudná hloupá k.o.z.a...Nevim taky,jestli jí věřit,že v tomto opravdu vyšla..

starypes ( 28. listopadu 2019 21:18 )

Poslal bych jí studovat na E55, fíču.

starymlok ( 28. listopadu 2019 20:03 )

Co k tomu říci,přírodní kozy jsou lepší než silikony.Tak proč je neukázat.
Jen si k tomu vybrat příhodnější místo,třeba v bordelu..P-í-č-a

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud