Mareček (3,5) utekl z mateřské školky: Cestou domů musel překonat čtyřproudovou silnici!

Mareček (3,5) utekl z mateřské školky: Cestou domů musel překonat čtyřproudovou silnici!
Autor: chal - 
16. 9. 2019
20:41

Pořádnou dávku samostatnosti projevil teprve 3,5letý Mareček z Brna. Chlapec letos začal chodit do školky a svým učitelkám přidělal pár vrásek hned na začátku školního roku. Mareček se totiž první školní den sebral a odešel pěšky domů. Malému uprchlíkovi se naštěstí nic nestalo.

Na první den svého malého syna Marečka ve školce rodiče z Brna asi jen tak nezapomenou. Synek totiž ze školky utekl a došel pěšky domů. Když chlapec zazvonil na zvonek, překvapení rodiče si nejdřív mysleli, že jde o nějaký vtip. „Koukal jsem, jestli ho ze školky dovedli. Nedokázal jsem si vysvětlit, co tam dělá,“ popsal televizi Prima tatínek Pavel prvotní pocity.

Vzápětí jim ale došlo, že se nejedná o příliš humornou situaci a zavolali do školky. Ředitelka školy ani učitelky o absenci dítěte nevěděly! Cestu ven ze školky neměl Mareček složitou, stačilo jen otevřít vchodové dveře a branku, které byly odemčené.

Pak následovala asi 400 metrů dlouhá cesta, během které musel Mareček například překonat čtyřproudovou silnici. Pod ní byl naštěstí podchod, chlapci se tak nic nestalo a po pár minutách už zvonil na zvonek.

Ředitelka školy učitelky, které měly na dítě dohlédnout, potrestala. Svůj díl viny ale podle ní nesou i rodiče, kteří s chlapcem první školní den ve školce nezůstali o něco déle a učitelkám nesdělili, že je Mareček hyperaktivní. Jedno je jisté – na malého útěkáře už si budou učitelky dávat větší pozor.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa