Smrt královny suši Rektorové (†38): Dva pohřby a dojemná slova truchlícího Stracha

Autor: shp - 
17. 8. 2019
06:30

Úmrtí Báry Rektorové (†38) zasáhlo tisíce lidí, které sledovaly její boj s rakovinou na sociálních sítích. Nejvíc jím ale trpí její synové (8 a 10) a partner Vilém Rubeš (54). Ten prozradil, že úspěšná podnikatelka známá díky svému byznysu Sushi Queen (královna suši) bude mít dva pohřby. Truchlící herec Jiří Strach (45) napsal Báře dojemný proslov.

Dnes jsme se poprvé, jen v úzkém kruhu, rozloučili s Bárou Rektorovou. Doma v kostele v Jílovém. Píšu poprvé, protože brzo pozveme všechny, kdo by se s ní rádi rozloučili, na zádušní mši s proslovy,“ informoval v pátek na sociální síti Rubeš všechny příznivce Báry, kteří jí při jejím tvrdém boji se zákeřnou nemocí drželi palce.

Proslov Jiřího Stracha

Zároveň sdílel proslov Jiřího Stracha, kterého smrt Báry taktéž velmi zasáhla. „Poslední Soude, před tebou teď stojí milá mladá žena a jmenuje se Bára Rektorová. Protože jsem jí posledních pár let směl být tak trochu blízko, maje její důvěru a tím i upřímně otevřené srdce, lecos o ní vím. Proto dovol, abych se stal v tomto přelíčení svědkem, snad i advokátem. Svědčím o jejím pevném charakteru,“ začal Strach.

Nebála se nazývat věci pravými jmény, nezískávala si přízeň davů lacinostmi, naopak prosazovala upřímnost a pravdu, Svědčím o jejím humoru. Mnohdy sarkastickém, mnohdy ironickém, ale přesto vždy laskavém. Proto svědčím i o její laskavosti, o množství přátel - ať už osobních či onlineových - všem těm dokázala několika slovy či pár řádky prozářit dny a dobíjet dobrou náladou,“ napsal herec dále mimo jiné.

Druhou knihu už dopsat nestihla 

Bára zemřela 11. srpna po více než tříletém boji s rakovinou. Na mozku měla zhoubný nádor. Rektorová byla velmi činná na sociálních sítích a pozitivně ovlivnila mnoho lidí. Firmu Sushiqueen založila před 13 lety. O boji s rakovinou napsala jednu knihu a chtěla napsat ještě druhou. To už bohužel nestihla...

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

elina2 ( 20. srpna 2019 14:59 )

Ti všichni,kdo kritizují, jak hereca režiser Strach vypadá, by se měli podívat do zrcadla.

janakveton ( 19. srpna 2019 21:28 )

Škoda, že ho ten Pán Bůh víc nemiluje! Byla bych docela ráda, kdyby si ho už povolal k sobě na obláček a tady byl od něho pokoj!!!!!

12x36je_dostt ( 19. srpna 2019 08:23 )

To strašidlo Stracha jsem potkal a skoro sem se poch cal smíchy, to je obludka 🤮😁👎

vemenozmojistary ( 17. srpna 2019 07:53 )

Královna 🤣 Když to byla taková královna, tak hodně vydělávala. Pak nechápu, proč se pořádá jakási sbírka snad na děti. A děti mají určitě otce. Zas jen bublina, Strach a pár dalších komediantů se tam několikrát nažrali a už to je/byla celebrita 👎 👎 👎

12x36je_dostt ( 17. srpna 2019 07:49 )

To je exot ten Strach. To je o strach ho vidět

Zobrazit celou diskusi
Další videa