Čtvrtek 13. května 2021
Svátek slaví Servác, zítra Bonifác
Oblačno, déšť 21°C

Královna suši Bára Rektorová podlehla rakovině: Máma dvou synů trpěla zákeřnou chorobou přes tři roky

Autor: shp - 
12. srpna 2019
08:03

Byla velmi úspěšnou podnikatelkou, které se kvůli jejímu byznysu přezdívalo Sushi Queen (Královna suši). Ale i když se jí v pohostinství dařilo, pro mnohé znamenala mnohem, mnohem víc. Báru Rektorovou znali lidé jako milující matku dvou synů a také jako ženu, která se přes tři roky potýkala se zákeřnou rakovinou. Kruté nemoci nyní podlehla.

Naše milovaná Barunka odešla čtyři minuty před půlnocí 11. srpna, obklopena rodinou a zaopatřena poslední svátostí, z tohoto světa. Světlo věčné ať jí svítí a ať odpočívá v pokoji,“ informoval o posledních chvílích inspirativní ženy na sociální síti její partner Vilém.

Stovky kondolencí

Netrvalo ani sekundu a pod příspěvkem se okamžitě začaly objevovat desítky kondolencí. Zanedlouho jich byly stovky. Bára byla totiž inspirací a vzorem pro mnoho lidí, kteří její bitvu s nádorem na mozku sledovali a drželi jí do poslední chvíle palce. Mnohé z nich si získala svým poctivým přístupem k životu a tím, jak odvážně se o své nemoci vyjadřovala. 

Souboj s rakovinou podle ní není nic takového, jak se nám snaží podat filmy a seriály. „Překvapilo mě, nakolik je rakovina vlastně normální a nakolik je v těch představách romantizovaná. A měla jsem to i já,“ sdělila svého času Deníku N. Velkou oporou byli pro ženu její dva synové a přítel. Jak napsala, právě oni se zasloužili, že její život i nedlouho před koncem nabízel i krásné okamžiky.

Před smrtí prožila krásné chvilky

Další krásný a milovaný večer v Jílovém. Výhled, zahrada, děti, pejsci, Vilík a moje rodina, to byl skvělý den. V takové dny mám pocit, že přes to všechno žiju naplno. A také pozoruji, jak jde psychika nahoru, když přestávají bolesti a fyzické obtíže,“ napsala na Instagram před několika měsíci.  

Yipp ( 13. srpna 2019 09:43 )

Tak je jasné, že b*l*b*c*e z P*r*d*e*l*á*k*o*v*a to nezajímá. Jen si žij svůj ubohý život plný píva a bůčku.

zwil ( 12. srpna 2019 16:07 )

Do dnešního dne jsem o nějaké královně sushi neslyšela...ani o jejím boji. Jaktoze sra.ci plesku nereferovali každý den???

marlen52 ( 12. srpna 2019 16:07 )

lidičky odešla máma od dětí trošku slušnosti by neuškodilo

Zdeniba ( 12. srpna 2019 15:50 )

Hlavně je plné parazitů,ti mohou dostat do mozku a způsobovat jakoby nádory, které se léčí chemoterapii.

prycsnima ( 12. srpna 2019 12:54 )

Suši je žrádlo hovad co si myslí že jsou in. Ani japonci nesežerou tolik susi jak zblblej evropskej lid. Jdu si dát řízeček s dommácím bramborákem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa