Námořní rekrut spolkl sluchátka a dokumentoval, co se dělo dál: Stále fungují, podívejte se! radoval se

Autor: ital - 
5. května 2019
15:45

Neuvěřitelné, co se stalo rekrutovi taiwanského námořnictva. Usnul s bezdrátovými sluchátky a ráno je marně hledal. Když chodil kolem svého iPhonu, sluchátka stále pípala. Po chvíli zjistil, že zvuk vychází z jeho žaludku. Celou následnou anabázi pečlivě dokumentoval a posléze i zveřejnil.

Kuriózní věc se stala jednomu rekrutovi z taiwanského námořnictva. Ben Hsu odešel spát s bezdrátovými sluchátky v uších. Když se ráno probudil, nemohl je nikde najít.

Proto použil stopovací zařízení a to mu hlásilo, že jsou stále ještě v místnosti. „Prohledal jsem svoje povlečení, díval se všude okolo, ale nemohl je najít. Pak jsem si uvědomil, že zvuk, co vydávají, vychází z mého žaludku,“ pověděl Hsu.

Sice necítil žádnou nevolnost, zašel ale do nemocnice ve městě Kao-siung, kde se lékařům přiznal, co se mu přihodilo. Oznámili mu, že mu právě prochází trávicím traktem. Také mu sdělili, že pokud nevyjdou přirozenou cestou, bude nutná operace.

Dali Benovi projímadlo a řekli, ať kontroluje svoji stolici, jestli se tam neobjeví elektronické zařízení. Naštěstí se druhý den sluchátka objevila, když si šel ulevit na toalety na nádraží. Musel se přehrabávat ve vlastních fekáliích, ale nakonec přístroj za téměř 2 000 korun nalezl. 

Sluchátka k jeho překvapení stále ještě fungovaly. „Baterka měla ještě 41 procent. Bylo to neuvěřitelné,“ řekl Hsu a zážitek se zařízením nazval „magickým“. Nedokázal odpovědět jen na jednu otázku. Jak se do něj zmíněná elektronika dostala.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud