Sexy blondýnka chytila v Thajsku záhadnou infekci. Pomozte mi ji dostat domů, žadoní otec

Autor: shp - 
14. 4. 2019
20:05

Je mladá, sexy a na sociálních sítích platí mezi vyhledávanou osobu. Nyní však britská modelka a influencerka Rebekah Fultonová (25) bojuje o život. V Thajsku chytila záhadnou infekci a její stav je více než vážný. Otec krásné blondýnky proto prosí o pomoc s drahým převozem jeho nemocné dcery do vlasti.

Jakmile se James Geddes (48) dozvěděl, že je jeho dcera vážně nemocná, okamžitě odletěl do Thajska za ní, i když měl nastoupit do nového zaměstnání jako manažer. Jeho největším strachem bylo v tu dobu, že onemocněla meningitidou, uvedl britský list Daily Mail.

Infekce začala před dvěma týdny

Asi před dvěma týdny dostala infekci do ucha, tak jsem jí řekl, aby šla za doktory. Poté se to rozšířilo do jejích lymfatických žláz pod rukou, které se následně zanítily a narostly do obřích rozměrů. Šla na místní kliniku, kde jí dali antibiotika, která evidentně nefungovala,“ prohlásil tatínek James.

Když se dopravil do země, okamžitě pro ni chtěl sehnat tu nejlepší péči. „Najal jsem rychlou loď, abych ji dostal na Phuket a tam do nemocnice. Dali jí antibiotika a dnes odpoledne udělali obraz mozku. V nemocnici řekli, že jde o velmi vážnou infekci a že počet jejích bílých krvinek se zdvojnásobil,“ pokračuje otec.

Převoz vyjde na 750 tisíc korun

V zemi to není vůbec lehké. „Je to obtížné kvůli jazykové bariéře, ale jedna ze sester mluví velmi dobře anglicky,“ prozradil James. Na stránce GoFundMe založil sbírku. K tomu, aby Rebekah dostal domů, potřebuje vybrat v přepočtu 750 tisíc korun, což není málo.

Je jí 25 let, ale pořád je to moje malá holčička. Koukám na ni v posteli a cítím se tak bezmocný. Potřebuji ji dostat domů,“ uzavřel zoufalý James. Největší obavy doktorů jsou, že se u mladé ženy rozvinula buďto meningitida, nebo encefalitida.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

prycsnima ( 15. dubna 2019 09:38 )

Von je z VB a neumi anglicky ? V thajsku mluvi anglicky skoro všichni. Tak kde je teda problem.??

prazanda11 ( 15. dubna 2019 08:47 )

Ale ale ale.. Ale ale ale...

mikimaus321 ( 15. dubna 2019 08:13 )

Tak tak my sme za mlada na Vranovské přehradě na dovolené chytili pouze kocovinu

karlos107 ( 15. dubna 2019 07:46 )

Měla jet na mácháš blbka, tam by chytla max. sifla

Taurus70 ( 15. dubna 2019 06:28 )

Jazykovou barieru ma potapany otec ma umet jazyk zeme kam jede ,anglosaska arogance v primem prenosu,ta jejich Vickorie byla druhy Hitler a jeste ji oslavuji prokleta zeme💩💩💩

Zobrazit celou diskusi
Další videa