Na svatbu vtrhla ženichova bývalá ve svatebních šatech: Dej mi druhou šanci, žadonila

Autor: ital - 
14. dubna 2019
18:58

Nečekaný šok zažila nevěsta na své vlastní svatbě v Číně. Právě když se chystala políbit svého nastávajícího manžela, vtrhla na obřad jeho bývalá přítelkyně oděná do svatebních šatů. Před ženichem si klekla a začala jej prosit, aby se k ní vrátil. Přestože ji muž odstrkoval a snažil se uchlácholit svou budoucí choť, nevěsta setřásla jeho ruku a rozhněvaně odešla.

Na tento svatební obřad hosté jen tak nezapomenou. Nejkrásnější den v životě budoucích novomanželů se změnil v šokující podívanou jako z dramatického filmu. Bývalá přítelkyně ženicha totiž přerušila ceremoniál právě ve chvíli, kdy se muž chystal políbit svou nastávající.

Se svou ex se prý muž rozešel kvůli tomu, že oba měli naprosto rozdílné charaktery. Když ji spatřil na své svatbě, kam přišla nepozvaná a ještě k tomu oblečená do svatebních šatů, nestačil se divit. Žena si před ním klekla, chytila ho za ruku a prosila, aby jí odpustil a dal jí druhou šanci. „Byla to moje chyba!“ křičela.

Ženich se ji snažil odstrčit a ukonejšit svou nevěstu, kterou držel za ruku. Jeho nastávající však po několika vteřinách ztratila trpělivost, vysmekla se mu ze sevření a s rozzuřeným výrazem odešla. Její rodina zůstala dočista zděšena.

V naprostém údivu byl i svatební konferenciér, kterého nenadálá situace zaskočila. „Máme tu neočekávanou okolnost,“ řekl a dodal: „Možná toto je pravá láska.“ Aby se pokusil ještě zachránit obřad, odcitoval známé čínské přísloví: „Když se zeptáte, co je to láska, znamená to zasvětit svůj život někomu dalšímu.“ Toto přísloví však ve světle nenadálé situace získalo zcela nezamýšlený význam.

robyno1 ( 14. dubna 2019 21:14 )

Najděte pět rozdílů mezi těmi hysterkami.

mandat ( 14. dubna 2019 21:08 )

Je videt, ze neznate asijskou mentalitu.

mandat ( 14. dubna 2019 21:08 )

Je videt, ze neznate asijskou mentalitu.

mandat ( 14. dubna 2019 21:07 )

Je videt, ze neznate asijskou mentalitu.

mandat ( 14. dubna 2019 21:07 )

Je videt, ze neznate asijskou mentalitu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud