Za 7 let přibrala 176 kilo! Obézní ženu neslo do nemocnice 20 mužů!

Autor: ital - 
24. ledna 2019
18:15

Nemohla se vůbec hýbat, a ani sedět. Její dcera ji musela koupat a krmit. Svou obezitu svádí Titi Wati (37) na chutnou indonéskou specialitu. S tím vším se rozhodla nejtlustší žena v Indonésii skoncovat a podstoupit chirurgický zákrok, po němž by měla zhubnout. Kvůli finanční nouzi jí s léčbou pomohou tamní úřady.

Ještě před sedmi lety se honosila útlou postavou a vážila pouhých 44 kilogramů. Dnes je Titi Wati z indonéského ostrova Kalimantan tamní nejtlustší ženou. Původně tvrdila, že váží 355 kg. Lékaři jí však v nemocnici naměřili 220 kg. Svou obezitu dává za vinu nezdravé indonéské specialitě zvané gorengan. Jedná se o smažené pochoutky plné cukrů, tuků a hlavně - kalorií.

Posledních několik dní musela jenom ležet na břiše a pečovala o ni dcera, která ji krmila a koupala. „Když se probudím, tak mám křeče v nohou a úplně celé tělo mě bolí. Doufám, že mi úřady pomohou, abych zhubla,“ sdělila médiím žena, jež se podle vlastních slov snažila během posledních let marně zhubnout.

Žádná metoda však prý nezabírala a jediný pozitivní účinek měl speciální bylinný nápoj. Ten byl však příliš drahý a kvůli nízkému příjmu manžela si jej rodina nemohla dovolit. Z toho důvodu se Titi rozhodla kontaktovat úřady a poprosit je o pomoc. Těm se nebohé ženy nakonec zželelo a rozhodly se jí uhradit léčbu.

Avšak už samotný převoz do nemocnice byl velice složitý. Hasiči museli vybourat okno a ženu vynést na speciálních nosítkách. Následně ji transportovali do nemocnice v nákladovém prostoru dodávky. Při transportu asistovalo přes dvacet mužů a přihlíželo mu celé okolí.

Lékaři pak ženě provedli ultrazvukové a rentgenové vyšetření a také spirometrický test. Doporučili jí chirurgické zmenšení žaludku, s čímž Titi souhlasila.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tarzanzroduopic ( 25. ledna 2019 09:22 )

Zaráží mě tahle věta: že jí pomáhal bylinný nápoj, ale byl příliš drahý a kvůli nízkému příjmu manžela si jej nemohla dovolit... - Tak na nápoj neměli, ale aby každý den sežrala 20 kilo hranolků, 10 krabic pizzy, vychlemtala 5 litrů Coca-Coly, snědla půl kilo čokolády a do toho sežrala kilo té exotické "speciality" tak na to jako měli???! Hamba se takhle vyžrat s 50-ti kilo za 7 let a ještě větší, že ji muselo nést 20 chlapů a utírat jí os-ra-nou pr-del...

petrw ( 25. ledna 2019 06:15 )

to je hnus jedina pozitivni věc na zhubnuti nedat ji nazrat!!! a nechat venku na slunci i na mrazu!

muscula ( 25. ledna 2019 04:26 )

ona ještě Věra Bílá žije?

bjuno ( 24. ledna 2019 23:18 )

Sama se k tomu prožrala, sama měla i zchudnout, Ještě že to není u nás, i když podoba s Věruškou Černou tady je, snad se proboha nebudem skládat na její hubnutí, stačí když za naše peníze z daní bere sociální dávky.....

vosavopruz ( 24. ledna 2019 19:38 )

ležet v posteli a jenom žrát,fuuj!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud