Muž se probudil po 12 letech z kómatu, jeho milující maminka se o něj starala každý den

Autor: shp - 
7. 11. 2018
18:30

Po děsivé autonehodě, která se odehrála v roce 2006, zůstal Číňan Wang Šu-pao (48) ochrnutý a upadl do kómatu. Nevypadalo to s ním vůbec dobře. Jeho milující maminka Wej Ming-jing (75) nad ním však nezlomila hůl a nikdy nepřestala doufat, že se uzdraví. Po 12 letech se stal zázrak. Její syn se z kómatu probral.

Wej věnovala svému synovi vše. Když byl Wang ještě malý, jeho otec zemřel, takže když zůstal po autonehodě v kómatu, starala se o něj sama. Dokonce se šíleně zadlužila, aby mohla zaplatit v přepočtu necelých 400 tisíc korun, které stála zdravotnická péče v nemocnici.

Každý den vstávala v pět hodin ráno, aby syna umyla, nakrmila a namasírovala kvůli tomu, aby se u něj neprojevily proleženiny. „Byly dny, kdy jsem nejedla celý měsíc, protože jsme byli tak moc chudí,“ řekla Wej televizi Beijing News. Žena kvůli synovi velmi trpěla.

Moje ústa a můj jazyk byly suché. Pila jsem jenom vodu,“ říká matka, který kvůli nedostatku jídla zhubla 20 kilogramů a nyní váží pouhých 30 kg. Žena však nyní pookřála, protože se její syn před měsícem probral z kómatu. Nic jiného si přitom celých 12 let nepřála.

Jsem plná radosti. Doufám, že se kompletně zotaví. Nikdy to s ním nevzdám. Doufám, že mi jednou zase řekne ‚mami‘,“ uzavřela Wej. Případ Wanga je v Číně nyní velmi sledovaný. Všichni hovoří o zázraku a mamince přejí jen to nejlepší a mluví o ní jako o velmi silné ženě.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

sakajeva ( 8. listopadu 2018 11:10 )

Možná z něho ještě bude takový policajt, jako je Matásek v tom detektivním seriálu. Ten se tam také probral po dvaceti letech.

Pohybovenadany ( 8. listopadu 2018 10:40 )

Nebo se složit a postavit ji sochu .

dostojevskij ( 8. listopadu 2018 09:09 )

Zázraky se dějí!Mateřská láska - to je veliký dar!!! Dnešní medicína dokáže též obdivuhodné věci. Hodně štěstí a lásky všem, kteří pečují o své blízké!!!!!!!!!!!

jetuslunicko ( 8. listopadu 2018 08:56 )

pro fortun: Váš názor je odpad. Zřejmě Vám byla rodičovská láska odepřena. Zázrak, že se z kómatu po tolika letech probral a nejvíce se o to právě zasloužila péče, láska a víra jeho maminky. Velká poklona a ať se nyní mají již oba dva lépe.

fortun ( 7. listopadu 2018 22:51 )

proč jste tak sentimentální? dosahujete orgasmu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa