Šestiletému chlapci zlomili srdce. Nikdo nepřišel na jeho narozeninovou oslavu

Autor: ital - 
24. října 2018
20:54

Dlouhý stůl s narozeninovými tácky, ubrousky a nápojovými kelímky zůstal prázdný. Malý Teddy chtěl o víkendu oslavit své šesté narozeniny s dětmi ze školky v pizzerii. Avšak ani přes valné množství rozdaných pozvánek nikdo nepřišel.

Šestiletý Teddy navštěvuje školku ve městě Tucson v americkém státě Arizona. Chlapeček se těšil, že s kamarády oslaví svoje narozeniny v místní pizzerii a pozval každého člena své třídy ve školce. Měl zarezervovaný dlouhý stůl s narozeninovou dekorací a několik pizz, které ovšem zůstaly nedotčené. Z »kamarádů« totiž nikdo nepřišel.

Chlapečkova matka Sil Mazzini řekla, že rozdala 32 pozvánek mezi Teddyho kamarády a jejich rodiče, aby se připojili k oslavě v restauraci. „Několik z nich se předem omluvilo, že se jim to z časových důvodů nepodaří. Ale ani z ostatních nikdo nepřišel,“ řekla smutně.

„Už končím s oslavami, alespoň na nějaký čas,“ žertovala Mazzini pro televizní stanici ABC15 v návaznosti na smutnou víkendovou událost. Avšak zpráva upoutala pozornost mnoha lidí na internetu, kteří neváhali a zaplavili sociální sítě svými přáními a vyjádřením podpory.

Dokonce se k nim připojil i arizonský basketbalový tým Phoenix Suns, který Teddyho pozval na středeční utkání proti losangeleskému týmu Lakers. Nechali pro chlapce udělat mikinu s logem týmu v jeho velikosti. Na twitter napsali: „A co to oslavit u nás společně s tisíci dalšími. Lístky na středeční hru Suns vs. Lakers jsou jen tvoje. Ozvi se brzy!“

dajka123 ( 25. října 2018 15:10 )

"Chtěl oslavit narozeniny Z kamarády." Jak novinář může něco takového napsat?... Možná nějaký jedináček nebo rozmazlený floutek, v kolektivu nejspíš moc oblíbený nebude, když mu nikdo nepřišel. Tak se alespoň přiživili ostatní návštěvníci restaurace.

illyria ( 25. října 2018 14:48 )

Tak to víc vypovídá o tom Teddym, než o jeho spolužácích... Co je ten Teddy zač? Umíte si představit co to dítě musí být zač, aby jeho spolužáci nechtěli na oslavu s pizzou? Mám poměrně velkou rodinu a nikdo nikdy neodmítne pizzu ...

mbmb ( 25. října 2018 14:22 )

naprosto 100 % PRAVDA

dajka123 ( 25. října 2018 14:21 )

...i starou ojetinu.

dajka123 ( 25. října 2018 14:19 )

Taky znám takovou pošahanou matinku. Kdysi byla normální, cca pred 12lety ji v práci povýšili na vedoucí odd.v 1 marketu a od té doby to jde s ní z kopce. Krámě dělá pořád, ale dělá jako by patřila mezi horních 10tis . Taky klukovi zorganizovala meganarozeninovou oslavu, spolužáci, děcka z teamu... jen aby ukázali jací jsou VIP a jak jsou cool. Přitom si vše kupují na splátky i obětinu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud