Vysoké kozačky do půlky stehen, saténové kraťásky a podprsenka, jen ležérně zapnutý kabátek… Simona Krainová neustále dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa. Do kapsy hravě strčí modelky o polovinu mladší. Její věk by jí ostatně jen málokdo hádal, na skoro „půlstoletí“ na krku rozhodně nevypadá.

Krásná modelka a herečka zkrátka moc dobře ví, jak svůdně se má obléct, aby se obratem dostala na přední stránky bulváru. A se svou božskou postavou si klidně může dovolit vyjít do společnosti jenom v nedbalkách a značkovém sáčku. Koneckonců na veřejnosti se už snad víc ani odhalit nemohla, další stupeň by už opravdu bylo pouze to prádlo…

„Chtěla jsem jít i bez toho negližé, ale manžel říkal, že už by to bylo moc. Tady fotí zespoda, což by se mi nevyplatilo,“ svěřila se Krainová se smíchem v rozhovoru pro Super.cz v momentě, kdy fotografové pořizovali jednu fotku za druhou jejích nekonečně dlouhých nohou. Na dotaz redaktorky, zda by si vzala alespoň kalhotky, dotčeně namítla, že ona spodní prádlo vždycky nosí.

Video
délka: 05:04
1080p 720p 360p

Topmodelka Simona Krainová: V průsvitném outfitu ukázala vše! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
22 fotografií