Srdcervoucí video: Zatoulaný psík se snažil probudit sraženého parťáka

Autor: msj - 
11. října 2018
14:12

Video z Filipín rozesmutnilo celý internet. Na záběrech se světlý pes plemen aspin snaží probudit svého sraženého parťáka na kraji silnice. I přes veškerou sílu, odhodlání a ochotu se mu to ale nepodařilo...

Následující záběry pochází z filipínského města Quezon. Zatoulaný pes se snažil zoufale probudit svého zvířecího kamaráda, kterého krátce předtím srazilo auto a jeho tělo bezvládně leželo na kraji vozovky.

Pes se o oživení snažil několik minut. Zoufale do svého mrtvého přítele mlátil packou, šťouchal do něj čumákem. Ale nic nepomohlo.

 

Video Srdcervoucí video: Zatoulaný psík se snažil probudit svého přejetého parťáka - Facebook/Jay-ar Villanueva

Celé srdcervoucí situaci přihlížel řidič Jay Villanueva, když byl na cestě domů. Na výstražná světla zastavil uprostřed vozovky a natáčel. K příspěvku na Facebook připsal, že mu tento pohled zlomil srdce.

Dodal také, že by řidiči měli být opatrní, aby nikomu neublížili. Ani psům. Ti totiž podle jeho slov nevědí, kde je pravá strana a neznají pravidla provozu.

„Někdo z vás si možná řekne, že jsou to jen psi, ale podívejte se na to video. Jsou rodina… Jsou nejlepší kámoši. Život je pro ně také důležitý,“ nabádal Jay lidi k empatii ke zvířatům.

Jay po chvilce vylezl z auta a mrtvé tělo přenesl do nedalekých křoví. Bílý pes na něj sice vrčel, ale nechal ho být. „Bylo mi obou těch psů hrozně líto. Ten živý byl naštvaný. Očividně to prožíval,“ zakončil Jay.

bigscrotum ( 11. října 2018 14:40 )

Pejsek je charakterově 1000000000x lepší a cennější než hnus člověk!

frantacizek ( 11. října 2018 14:38 )

krásný, jak se k sobě zvířata chovají.. hrozný, že toho psíka ten, co ho srazil nenaložil a nezavezl na veterinu. Stát se to může, ale stále jeto živý tvor...Je to dojemný

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud