Honosný pohřeb »romského krále«: Rakev vezl traktor, hosté v limuzínách

Autor: rc - 
4. 10. 2018
11:31

Takový pohřeb nemají pomalu ani královské rodiny! Do vesničky Martock v Anglii se sjelo přes tři sta lidí, aby uctilo památku zesnulého »romského krále« Ivora Hughese (†46). Že se jednalo o pohřeb vskutku královský, dokazovalo i dvanáct limuzín a dechberoucí květinová výzdoba.

Život se na chvíli zastavil v městečku Martock v Anglii. Do vesnice v hrabství Somerset se sjeli smuteční hosté, aby se naposledy rozloučili s Ivorem Hughesem, kterému se přezdívalo »král Romů«. V ten den to v městečku vypadalo, jako během státního svátku. Obchody byly zavřeny a na ulici vypuklo obrovské procesí.

Do Martocku se sjelo přes tři sta Romů z celé země a svému králi přichystali opravdu královský pohřeb. Jeden z přihlížejících dokonce řekl, že nikdy v životě nic takového neviděl. Vpředu obrovského průvodu jela rakev, kterou vezl malý traktor. V průvodu nechybělo dvanáct limuzín a tři nákladní auta, která vezla honosnou květinovou výzdobu. Na korbě náklaďáku jel kůň, ovce, traktor a dokonce i láhev ginu. To vše nechali smuteční hosté vyrobit z květin. „Tahle vesnice nic takového v životě neviděla. Dvanáct limuzín, ani královské rodiny tohle nemají,“ popsal jeden z přihlížejících usedlíků pro DailyMail.

Na pohřbu zesnulému zahráli píseň No Woman No Cry od Boba Marleyho či Mr. Bombastic od Shaggyho. Ivor zemřel minulý měsíc ve spánku na selhání srdce v jeho domě v Ilchesteru. „Miloval svou rodinu. Jeho máma byla jeho nejlepším přítelem a vždy říkal, že kdyby byla dostatečně malá, tak by si ji nosil všude s sebou v kapse. Svému otci volal čtyřikrát až pětkrát denně,“ řekli jeho blízcí. „Tři dny před jeho smrtí jsme spolu byli na sendviči. Věděl jsem, že na tom nebyl dobře, ale netušil jsem, že to bylo tahle vážné,“ dodal jeden z jeho kamarádů, který ho znal dlouhých třicet let.

Doporučujeme
petrw ( 4. listopadu 2018 13:19 )

a najednou mají statisice na pohrby a veselky k..s.indl

liskabystrouska ( 8. října 2018 19:08 )

ja se domnívala ze to je chlap co prisel z krimu hnuss

liskabystrouska ( 8. října 2018 19:05 )

ad-ga to by me taky zajímalo nemakaji a prachu mají jak slupek tlustoch vypasenej ..nechutnej

starypes ( 4. října 2018 18:06 )

Na tom není nic zvláštního. I u nás se vyváží hnůj na traktorech ven, aby nesmrděl ve vesnici.

xxxx666 ( 4. října 2018 15:18 )

Být to někdo kdo nemá barvu kávy tak hned na něj skočí sociálka kde na to vzal,když je celý život na dávkách.Jenže zde by to byl všemožný ismus takže od toho ruce dál,možná jim nakonec i něco proplatila sociálka když jsou nemajetní.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa