Nepovedená sebevražda: Přežil pád z 39. patra!

Autor: amp, INT, jen, šimk - 
2. 9. 2010
13:13

Tenhle chlapík přežil svou vlastní smrt. Thomas Magill (22) se rozhodl ukončit svůj život skokem z mrakodrapu na newyorském Manhattanu. Pád z neuvěřitelné výšky čtyřiceti pater však přežil, život mu zachránilo auto zaparkované pod budovou!

Thomas Magill se rozhodl, že skoncuje se životem. A domníval se, že skok ze stodvacetimetrové výšky jeho problémy definitivně vyřeší. Mýlil se. Život mu zachránil pod okny zaparkovaný červený sporťák Dodge Charger.

"Nesnáším svůj život," prohlásil prý Thomas a rozeběhl se skrz okno, které prorazil a během vteřiny skončil bezvládný ve střeše auta. "Kdyby tam nebylo zaparkované, zcela určitě už by nebyl naživu," prohlásil policista. I tak měl ale mladý kluk obrovské štěstí, že pád přežil.

Byl to zázrak!

"Dnes jsem viděl zázrak," prohlásil kolemjdoucí, který celou tragédii viděl. "Přežil, i když měl být po smrti." Svědek popsal, že Thomas na auto spadl nejprve končetinami a pak zbytkem těla. "Sklo se tříštilo a létalo všude kolem."

Thomase Magilla ihned odvezla záchranná služba do nemocnice. Pokus o sebevraždu ho nestál život, pouze dvě zlomené nohy. Je ve stabilizovaném stavu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kukuku ( 3. září 2010 15:26 )

Číst neumím, ale psaní mi jde líp.

ochman ( 3. září 2010 12:25 )

V článku je napsáno že to bylo ze stodvaceti metrové výšky !!!!

kukuku ( 2. září 2010 21:45 )

39 pater x cca 2.80 m = cca 110 m. Pro dobu trvání volného pádu platí vzoreček : t = 2.odmocnina z ( 2x výška / gravitační konstanta ) = 2.odmocnina z (2x 110 / cca 10) = cca 4,7 sec. Za každou sekundu pádu vzroste rychlost v m/s o hodnotu gravitační konstanty 9,81 = cca 10 m/s, takže na konci pádu bude rychlost cca 47 m/sec. = cca 170 km/hod. Rádo se stalo ...

zirafa ( 2. září 2010 21:15 )

fyzice nerozumím, proto jsem volala někoho chytřejšího.... dejme tomu, že padal z výšky 100 m.... a vážil dejme tomu 80 kg.... takže, jaká byla jeho rychlost při dopadu? děkuju....

kukuku ( 2. září 2010 20:33 )

No řekl bych, že vaření rozumíš víc než fyzice. Když Ti napíšu, že kdyby dopadl do metrové vrstvy měkkého molitanu nebo na tvrdý beton, tak by se v obou případech zabil. Mezi tím ale může být metrová vrstva něčeho vhodné tvrdosti a struktury (kaskadéři padají do krabic ale větší vrstvy) - která by jeho pád mohla utlumit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa