Středa 21. říjen 2020
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno 15°C

Zemana jistí tlačítko pro seniory. Je to „třetí oko,“ vtipkoval mluvčí

Autor: Marta Prokešová - 
9. října 2020
10:10

Tlačítko na krku jako první pomoc pro seniory. S takovou nečekanou „ozdobou" se ukázal prezident Miloš Zeman (76). Podle jeho mluvčího tento alarm hlava státu využívá kvůli zlomené ruce.

Prezidentovu seniorskou ochranu prozradila fotografie z přijetí šéfa antimonopolního úřadu. Podle Deníku N se mluvčí Jiří Ovčáček nejprve snažil vše obrátit v žert s tím, že jde o „třetí oko, kterým pan prezident vidí do srdcí lidí.“ Později uvedl, že to používá kvůli zlomené ruce.

Zdroj deníku ale tvrdí, že Zeman se na tlačítko spoléhá už několik měsíců. Jen ho vždy před fotografováním sundával. Alarm funguje tak, že při zmáčknutí okamžitě přispěchá jeho ochranka. „Panu prezidentovi se například špatně vstává z křesla. Je to v tomto směru praktické zařízení, kdy upozorní, že jednání skončilo,“ uvedl Ovčáček.

Zeman trpí neuropatií končetin, což bylo příčinou pádu koncem srpna, při němž si zlomil ruku a musel být operován. Tehdy se právě rozhodl, že pár kroků přejde sám a nezavolal si na pomoc bodyguardy.

bigoseman ( 11. října 2020 13:12 )

Nekdo z pisatelu smrdi ve funkci prezidenta? Minimalni slusnosti Zemana by bylo,kdyby odevzdal vsechny sve pracovni nastroje a zmizel v LDN!

lunatic ( 10. října 2020 16:13 )

Obrovská lidská tragedie žít do 76

lunatic ( 10. října 2020 16:12 )

A po opakovaném zmáčknutí namísto člena ochranky způsobí i erekci

lunatic ( 10. října 2020 16:11 )

Já pevně věřím,že se tím po pár becherovkách klidně i odpálí

monhtik ( 10. října 2020 12:18 )

Nestydíte se diskutující, takhle psát o prezidentovi. Jen abyste vy na tom v jeho věku byli alespoň tak jako on. Pamatujte nikdo neví co ho čeká a jak dopadne. Můžete skončit daleko hůře nebo se vůbec 76. let nemusíte dožít. Proto byste měli dodržovat alespoň základní slušnost když nic jiného neumíte.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud