Silvestr: Babiš vytáhl fotku s Monikou, dětmi a „motýle“. Bartoš dováděl s „kněžkou chaosu“

Aktualizováno -
1. ledna 2020
03:05
Autor: simao - 
31. prosince 2019
19:19

Silvestrovské oslavy jsou za námi, jejich program si čeští politici připravili různý. Premiér Andrej Babiš (ANO) dopředu avizoval, že nebude v Česku - odjel s manželkou do rakouských Alp a v podvečer zveřejnil fotku se svou ženou i dětmi Frederikem a Vivien. To šéf opozičních Pirátů Ivan Bartoš vyvezl přes den svou ženu Lydii Franku do Plzně, kde si zadováděli i s dcerou v Techmanii. Co další šéfové sněmovních stran? Svému manželovi emotivně děkovala za podporu nová předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Premiér Andrej Babiš (ANO), kterého opozice ve druhé půlce roku opět nešetřila kvůli kauzám Čapí hnízdo a údajného střetu zájmů dle auditů Evropské komise, na konci roku opustil Česko a vydal se do rakouského hotelu v Alpách. Tradičně i s manželkou Monikou.

Babiš na Silvestra: „Miluju motýle“

Na jeho facebookovém profilu, kde slíbil, že „do konce roku ode mě máte klid“ se na Silvestra nakonec dva příspěvky objevily. Výběr Babišových fotek z letošního roku včetně těch s Donaldem, Melanií a nakonec i Ivankou Trumpovými v Bílém domě. „Jo, ještě jednou Babiš. Babiš a ty nejlepší fotky z roku 2019,“ stojí na premiérově profilu.

Ale to byl teprve silvestrovský „předkrm“. Večer pak přistálo na profilu další foto - manželé Babišovi v gala a s dětmi Vivien a Frederikem. „Miluju motýle ♥️ Veselého Silvestra vám všem,“ vzkázal stručně premiér.

Andrej Babiš a silvestrovský pozdrav: Foto s rodinou a "motýle". S manželkou Monikou, dcerou Vivien a synem FrederikemAndrej Babiš a silvestrovský pozdrav: Foto s rodinou a "motýle". S manželkou Monikou, dcerou Vivien a synem Frederikem | Facebook A. Babiše

Narážel přitom na jeho letošní projev na schůzi Česko-německé obchodní a průmyslové komory, kde říkal: „My v Čechách máme rádi přírodu. My chceme. My máme obrovský program na vodu. My chceme zasadit deset milionů listnáčů. Kůrovec nám žere lesy. My chceme znovu motýle!“ 

Andrej Babiš a jeho silvestrovský pozdrav: "Máte rádi motýle?" tázal se premiérAndrej Babiš a jeho silvestrovský pozdrav: "Máte rádi motýle?" tázal se premiér | Twitter A. Babiše

Bartoš si užíval s manželkou a dcerou

Svérázných silvestrovských vzkazů se ale objevilo více. „Lyduška má doskok jemnější než kočka. Amélie umí po sluchu najít v džungli cvrčka. A já běhám rychleji než slepice a skáču skoro jako myš tarbíkovitá. Ouje. Vše experimentálně ověřeno,“ napsal v poslední den roku 2019 Pirát Ivan Bartoš.

Že by šlo o tajnou šifru? Kdepak, to Bartoš jen využil volného času a rodinu vyvezl do plzeňského zábavního vědeckého parku Techmanie. Vyrazil tam s manželkou Lydií Frankou, která se na jedné z kandidátek Pirátů objevila s profesí „kněžka chaosu“. A dcerou Amélií, kterou společně vychovávají. Později pak Bartoš přidal i svou vlastní novoroční zdravici.

Rakušanovi v očekávání potomka

To vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zcela vážně popřál na Silvestra klidnou službu hasičům, policistům, záchranářům i lékařům. „Je mi jasné, že to večer nejspíš klidné nebude. Přesto bych rád popřál všem, kdo mají službu, aby byla co možná nejklidnější. A stejně i všem, kdo tráví Silvestra v práci. Ať nám ten nový rok dobře začne,“ uvedl.

Šéf STAN Vít Rakušan na Silvestra připomněl, že je jeho manželka v očekávání. „Od té doby, co mám malé děti (a další kousek na cestě), oslavy nejsou až tak bujaré,“ podotkl otec Agátky a Matěje. Jeho žena Marie přitom v minulosti potratila, začátkem prosince však Rakušan prozradil, že v polovině dubna 2020 by se měli radovat z třetího přírůstku do rodiny.

Takhle se šéf STAN Vít Rakušan odlédl za rokem 2019Takhle se šéf STAN Vít Rakušan odlédl za rokem 2019 | Facebook V. Rakišana

Pekarová Adamová: Poděkování manželovi

Předsedkyně opoziční TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) sdílela v posledních hodinách roku 2019 fotku se svým manželem - slovenským ajťákem Tomášem Pekarem, kterého si vzala v květnu 2016.

„Mohlo by se zdát, že nejzásadnější událostí roku 2019 pro mě bylo zvolení předsedkyní TOP 09. Z politického hlediska je to určitě pro mě velká změna a závazek. Ale tím úplně nejdůležitějším pro mě i letos bylo, že po mém boku vždy stál ten nejbáječnější mužský, můj milovaný manžel Tomáš. Děkuji mu za to každý den v roce a vím, že to není samozřejmost,“ uvedla na Silvestra šéfka Topky na facebooku.

Konec roku 2019 trávil šéf Pirátů Ivan Bartoš s manželkou Lydií Frankou a dcerou Amélií, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová s manželem TomášemKonec roku 2019 trávil šéf Pirátů Ivan Bartoš s manželkou Lydií Frankou a dcerou Amélií, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová s manželem Tomášem | Facebook M. Pekarové Adamové a I. Bartoše

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

banacaroli...@... ( 18. února 2020 12:06 )

Hledám chlapa nebo dívku zdarma se Skype sexem. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://top­.x251­.best

pooresh ( 3. ledna 2020 12:55 )

Krasa For roku 20!

pooresh ( 3. ledna 2020 12:53 )

Pufka zamenujes politika za podvodnika! To jsou dve zcela rozdilne veci!

pooresh ( 3. ledna 2020 12:50 )

Chudaci deti.... To starej nema na lepsiho fotografa?

prazanda1 ( 2. ledna 2020 15:14 )

...nejlepší poliické mrtvoly.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud