Mluvčí Senátu porodila. Tajemnice má holčičku, Kubera se rozplývá: „Celá Eva“

Autor: vei, simao - 
30. října 2019
11:26

Po porodu mluvčí ANO Lucie Kubovičové či bývalé mluvčí Babišovy vlády Petry Doležalové přiletěl čáp i k další známé ženě z tiskových odborů - Evě Davidové, tajemnici Senátu, které gratuloval již i předseda této instituce Jaroslav Kubera (ODS).

Eva Davidová v minulosti působila v České televizi, tajemnicí předsedy Senátu a pro záležitosti Senátu se stala již v dubnu 2013. Nyní je pyšnou matkou - porodila holčičku Marii.

„Fotku už jsem viděl. Psal jsem gratulace hned ráno, jak jsem zprávu objevil. To bude celá Eva, to je jasný. Už teď je pěkně velká. A moc hezká. Předpokládám, že jakmile to bude možný a bude mít zavinovačku a kočárek, tak se tady za holkama objeví předvést. To dělají všechny,“ řekl Blesk Zprávám předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS).

Kdy by se novopečená maminka mohla vrátit k senátní práci? „Nevím, to jsme ještě neprobírali. Ale ono je tam samozřejmě riziko a to, že většinou bývá hned druhé. Ale to záleží na ní samozřejmě,“ dodal Kubera. 

Video  „Jsme vtipálkové.“ Jaroslav Kubera žije 50 let po boku jedné ženy. Brali se mezi tanky, teď obnovili slib  - David Budai, Lukáš Červený

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cesky_novinar ( 30. října 2019 18:22 )

parařitní komunistický zloděj Tubera ze zlodějské komunistické sekty ODS je odporný smraďoch

tomik007 ( 30. října 2019 18:08 )

KUBERA na ni dejchne - a ma po ptakach...

titan33 ( 30. října 2019 18:03 )

kubera je tubera, mi připadá jak pepek námořník

zdenekksevratil ( 30. října 2019 17:54 )

Tak než chcípne, mohl by něc o naučit i tebe, ***!

nautiIus ( 30. října 2019 17:15 )

Tubera je kanec.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud