Monika Babišová si užívá na Krétě: Objetí a polibky na dovolené s premiérem

Autor: kal - 
5. 8. 2019
13:10

Premiér Andrej Babiš (ANO) má přes rok na povel celou vládu, ale když jde o dovolenou, zavelí paní premiérová. Monika Babišová pro letošek vybrala rodině idylku na řeckém ostrově Kréta, kde aktuálně panují teploty kolem 30 °C. A zatímco si šéf kabinetu dopřává oddych i od sociálních sítí, Monika se na svém instagramu podělila o pár momentů včetně vzkazu, který Blesk Zprávy rozklíčovaly.

V sobotu Monika Babišová ukázala výhled na pláž s lehátky, v neděli přidala víc. Vyfotila například srdce v písku s nápisem Crete, tedy Kréta. Ale ukázala i vlastní fotku s mořem v pozadí, kterou doplnila zkratkou xoxo. I tento vzkaz je – podobně jako srdce – plný lásky. Výklad zkratky je totiž „objímám a líbám“. Jde o vyjádření lásky či dobrého přátelství na konci vzkazu, polibky tu zastupují křížky a objetí kolečka.

Monika Babišová připojila i sérii fotek, jak s premiérem dovádí ve vlnách.

„Do Řecka historicky jezdíme nejvíc. Máme to tam rádi, lidé jsou příjemní, strava je dobrá, moře a všechno. Jezdili jsme na Eloundu a teď jedeme do nového místa blízko Heraklionu,“ upřesnil před odletem premiér Babiš. Pochlubil se také, že do plavek zhubl devět kilo.

Český premiér má v Řecku kompletní rodinu ze svého druhého manželství – kromě Moniky je tu i dcera Vivien (19) a syn Frederik. I pobyt u moře Babiš plánoval trávit pracovně. Dodejme ještě to, že Krétou v polovině týdne otřáslo zemětřesení, výrazné škody ale nenapáchalo. Blesk Zprávy už dříve zmapovaly cestovatelské plány dalších členů vlády.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

houslista ( 7. srpna 2019 12:53 )

tomik007 bud lžeš sám sobě s duvodu který znáš jen ty a nebo neznáš počty prás­kaču,­este­báku,­mili­cioná­řu,po­lito­logu,­novi­nářu,­pomoc­níku VB.když počet vydělíš tak je to každý druhý občan!

tomik007 ( 6. srpna 2019 17:34 )

Pokud praskali vsichni kolem tebe, tak je to smutne - z meho okoli nikdo nepraskal...

houslista ( 6. srpna 2019 15:52 )

okluznifronta kdo nepráskal za komunistu!! a co tvuj táta ještě ted má doma pásku VB.Tak držte huby miliony bylo u komu­nistu,­mili­cioná­řu,po­litru­ku,es­tebá­ku,po­mocní­ku VB a dneska špiníte pomlouváte jen kdyby se to otočilo tak zase kouříte komunistum!!

a-z- ( 6. srpna 2019 06:44 )

Hamáček šetří. Jede na dovču do Polska k Baltu.

dobraduse ( 5. srpna 2019 20:56 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa