Babiš s Monikou „utekl“ po těžkém týdnu do Francie. Víkend si nechtěl „kazit politikou“

Autor: Darina Jíchová, jt - 
7. 7. 2019
05:01

Český premiér Andrej Babiš (ANO) po náročném pracovním týdnu - v Bruselu tři dny řešil, kdo stane v čele Evropské unie, doma zase vládní krizi – vyrazil i s rodinou na prodloužený víkend do Francie, rodina se objevila v Cannes proslaveném filmovým festivalem. Babišovy „holky“, manželka Monika a dcera Vivien, se nedávno vrátily z jiného města, rovněž spojeného s filmovým festivalem, a to Karlových Varů.

„Trávím víkend s rodinou a nebudu si ho kazit politikou, kterou do pondělí nesleduju, pěkný víkend,“ potvrdil premiér Babiš pro Blesk. Jeho manželka Monika se na svém instagramu pochlubila fotkou z jihofrancouzského Cannes. Rodinka vyrazila na procházku.

Babišová vyměnila karlovarskou promenádu za tu v Cannes

K prosluněnému snímku, na kterém je její dcera Vivien, Babišová dopsala „léto“ a „konečně zpátky“. Záběr pochází z věhlasné promenády La Croisette, která je považována za klenot města. Lemuje pobřeží Středozemního moře s jeho azurovou vodou a bělostnými plážemi. Promenáda je plná luxusních restaurací a obchodů.

Monika Babišová s dcerou VivienMonika Babišová s dcerou Vivien | Blesk: Jan Tůma

Babišová s Vivien byly v týdnu také v Karlových Varech, kde v sobotu skončil 54. ročník filmového festivalu, jehož hlavní hvězdou byla oscarová herečka, Američanka Julian Mooreová. Babišová se ve Varech setkala s ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou a s dcerou se účastnila několika akcí, vyrazily ale i do města.

V pondělí musí Babiš zpátky do práce

Premiér Babiš se po rychlém výletu bude muset vrátit zpátky do Prahy, čeká ho jednání vlády. Především ale řešení vládní krize spojené s (ne)odvoláním ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). Tento problém nevyřešila ani schůzka s prezidentem Milošem Zemanem, který tento čtvrtek v Lánech přijal Babiše a vicepremiéra a předsedu ČSSD Jana Hamáčka. Další „kolečko“ u Zemana čeká Hamáčka se Staňkem už v pátek. Prezident řekl, že chce oba politiky „usmířit“. Sociální demokraté na konci Staňka v kabinetu trvají a pokud Zeman jeho demisi nepřijme, jsou připraveni vládu opustit.

Prodloužený víkend s rodinou tráví podle informací Blesk Zpráv i Hamáček, fotografie z jeho soukromí se ale na sítích neobjevily.

Video Rozjetá Monika Babišová slavila 45: Poslechněte si její karaoke verzi Decibelů lásky! - Vladimír Blažek, Blesk

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jardahl87 ( 8. července 2019 19:59 )

houslista: Moje řeč !!!!

tomik007 ( 8. července 2019 16:08 )

Petr byl bojovnik proti imperialismu a Pavel zas bojovnik proti komunismu

anonym01 ( 8. července 2019 10:56 )

JJ MY CESI A PORAD CESI ZE MUSIME SKLIZET OSTUDU. PODIVEJTE SE NA ZELNICKOVIC STBACKOU OSTUDU! SAK BYL KOMOUS ZEMAN S NIMI JAK PODE­LANYh­ttps:/­/euroz­pravy­.cz/zah­ranic­ni/e­u/2626­90-ostuda-naroda-duvera-v-tradicni-politiky-se-hrouti-varuje-prestizni-tydnik/

sezral_jsem_kukyho ( 8. července 2019 07:50 )

Tak to zkus na Kamčatku.

sezral_jsem_kukyho ( 8. července 2019 07:47 )

Komunisti všech politických stran, vyližte si pr. del a kloni a satanas taky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa