Vysílali jsme: „Máme toho dost,“ vzkázala Letná na největší demonstraci od pádu komunismu

Aktualizováno -
23. 6. 2019
19:20
23. 6. 2019
16:15

Demonstrací na pražské Letenské pláni vyvrcholily protesty namířené proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a ministryni spravedlnosti Marii Benešové, které trvají už bezmála dva měsíce. Podle odhadů na ni dorazilo přes 250 tisíc lidí. Plné autobusy a vlaky z celého Česka mířily do Prahy od dopoledne. Blesk Zprávy vysílaly z Letné živě.

Podívejte se, jak to na Letné v neděli odpoledne vypadalo.

Premiér se dopoledne zúčastnil piety ve vyhlazené obci Ležáky. Demonstrace ho nechává klidným, dal přednost rodině a pracovnímu programu.  „Monika pekla rebarborový koláč, tak se těším, a potom jedu na dětské sportovní hry do Liberce a po návratu mám pracovní schůzky až do noci. Demonstraci nesleduji, chválabohu máme demokracii a lidi mohou svobodně projevit názor,“ napsal Babiš Blesku.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

luder ( 25. června 2019 10:28 )

No, já si pamatuju, jak za Kalouska vojenské komando přepadlo ČT,
protože měl mít nějaký redaktor údajně kompro na Kalouska. Dodnes nikdo nevysvětli, co tam to komando hledalo. Bylo to v éře prostořeké Kočí.

satanas ( 24. června 2019 15:29 )

Zdendo, Horakova se narodila v nespravny cas, stejne jako treba "Dr.Rath!!!! Kazdy rezim sve dejiny vyklada po svem a lotry ale i hrdiny urcuje take podle potreb !!Tezke pochopit??

marmat ( 24. června 2019 13:31 )

flora:A CO chtějí?Mají všechno a NIC je dosud za 29 let takhle NEROZOHNILO !
Až tato NE/DEMOKRACIE !Roupy v přímém přenosu! Demokracie-ale bez PRESUMPCE NEVINY!Pochopíte,že k tomu přidají navrch Benešovou ? CO kdyby podváděla !!???

marmat ( 24. června 2019 12:45 )

ctricopy:OK to sedí...Místní trollové mají tak "jedinečný" a jedinečně vulgár­ní/ne­zamě­nitel­ný rukopis-bez 1 myšlenky(!), že nebude těžké je IHNED přeskakovat a ignorovat,protože jediné, co jejich Guru ovládá je tvorba nicků/klony

flora ( 24. června 2019 12:22 )

https://www.nadace-agro­fert­.cz/vys­ledky-rizeni/

Tady si můžete prolistovat co vše Agrofert zasponzoroval.

http­s://ct­24.ces­kate­levi­ze.cz­/eko­nomi­ka/226­3567-forbes-nejbohatsim-cechem-je-opet-kellner-druhy-znovu-babis

Největším filantropem je Babiš.

A včera nějaký umělec řval na Letné, že ve vedení státu by měl být filantrop. Tak nejsou to magoři??

Zobrazit celou diskusi
Další videa