Klause po dovolených štvou i cizinci pracující na parníku. „Ruský agent,“ míní Kalousek

Autor: simao - 
18. 6. 2019
23:14

Ve čtvrtek oslaví exprezident Václav Klaus oficiálně 78. narozeniny, slavit se je jal podle serveru Novinky.cz již dnes. A zároveň na stránkách jeho institutu vyvěsili esej, kritizující mj. multikulturalismus či cizince zaměstnané na zámořském parníku, kterým Klaus plul do USA. Miroslav Kalousek (TOP 09) mu přes sociální síť vzkázal, že je z jeho pohledu probuzený ruský agent. Mluvčí Klausova institutu reagoval slovy o „hňupovi“ Kalouskovi.

Proč si Miroslav Kalousek (TOP 09) myslí, že je exprezident Václav Klaus ruským agentem, to šéf posaneckého klubu Topky prozradil v úterý na svém facebooku. Tvrdil, že jako mladík Klause „hltal“, dnes je ale jiného názoru. „Dnes nepochybuji, že Václav Klaus byl a je ruský agent, znovu aktivovaný po roce 2010,“ udeřil Kalousek shodou okolností den před Klausovými 78. narozeninami. A sdílel u toho jeden z Klausových postřehů z jeho cest.

Klause údajně naštval „multikulturalismus“ na jedné zámořské lodi, kterou se plavil. A byl to další kritický příspěvek po tématu dovolených, které Klaus neuznává.

Klaus: Snaha o likvidaci

Klaus, který právě na křtu svých nejnovějších zápisků z cest mluvil o dovolené jako „barbarském přežitku“, tentokrát zabrousil do jiných vod.

„Chtěl jsem napsat, jak mne zlobí, že velké mezinárodní firmy, včetně provozovatele této lodi, provozují multikulturalismus v praxi – každý číšník a číšnice je z jiné země a jiného světadílu. Večer se mi zdálo, že dominují Filipínci, Indové, Malajci, pak mne oslovila Slovenka a když píši tyto řádky, Ruska. Víno mi teď nalévá Srbka Katarina. Já v tom vidím záměr kosmopolitů – hranice mezi státy a národy co nejvíce zlikvidovat. Všichni se přece můžeme mít rádi, to si asi myslí i šéfové EU,“ uvedl Klaus ve své eseji z cesty z Londýna na univerzitu v Michiganu, kde přednášel právě o vlivu Ruska.

Kalousek: Blbec to opravdu není

Kalouskova Klausova slova zklamala. „Jako mladík jsem ′hltal′ Václava Klause a věřil mu (věřím dodnes), že na trhu pracovních sil si každý koupí to nejvýhodnější. Teď od něj slyším, že nejde o trh, ale o ’záškodnický multikulturalismus‘,“ podotkl Kalousek. A twitteru Klause glosoval Kalousek slovy: „Blbec to opravdu není, ujišťuji Vás. Stále je to brilantní a výjimečný intelekt. O to nebezpečnější.“

Mluvčí Institutu Václava Klause Petr Macinky na to reagoval vyjádřením pro Novinky.cz. „Vypovídá to o tom, jaký je a vždy byl Kalousek sám,“ míní Macinka a ke Klausově dnešní předčasné oslavě narozenin dodal: „Doufám, že si nenechá zkazit náladu takovým hňupem.“

Video Celý projev Zemana na Klausových narozeninách v roce 2018: Václave, vypadáš dobře! - Blesk TV

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

anonym01 ( 20. června 2019 17:26 )

JJ. INSTITU BLBECKU Z TRIKOLORY

anonym01 ( 20. června 2019 17:23 )

TY TELE JEDNO SATANSKY , NEDREP U KLAVESNICE A MISTO INVESTICE DO ČIBUKA A KRABIČAKU SI KUP LETENKU NABO VELBLOUDA . JED SE TAM PODIVAT JAK SE TAM ZIJE!

anonym01 ( 20. června 2019 17:20 )

ZALEZ TY OBLUDO. JESTLI MAS I POTOMKY JAKO VYPADAS TY V TVYCH LETECH. FUJ!

anonym01 ( 20. června 2019 17:18 )

TAK SATANAS JE ŠEREDNÁ ŽENSKA S KORALEMA NA KRKU. STARA K..VA FUJ! BEZ SE DAT DO GALA!

tomik007 ( 20. června 2019 16:16 )

KIKINU vubec štvou cim dal vice pracující ovczane

Zobrazit celou diskusi
Další videa