Hvězdná premiéra Horáčkova dokumentu: Dorazili Geislerová, Hilšer i miliardář Janeček

Autor: nkov - 
24. 1. 2019
11:40

Politické strategie, budování mediálního obrazu, ale i boj s internetovými trolly. To všechno nabízí dokumentární snímek Máme na víc, který mapuje krok po kroku zákulisí předvolební kampaně neúspěšného prezidentského kandidáta, podnikatele Michala Horáčka. Na středeční slavnostní premiéru snímku dorazil i Horáčkův soupeř Marek Hilšer, ujít si ho nenechala ani herečka Aňa Geislerová nebo miliardář Karel Janeček.

 

 

Film, který jde po premiéře v pražské Lucerně ode dneška do kin, mapuje Horáčkovu cestu v prezidentské kampani, film doprovází jeho největší hity. Horáčka doprovodily manželka Michaela i dcerka Julie.

Premiéra přilákala do Lucerny i dalšího z neúspěšných kandidátů na prezidenta, současného senátora Marka Hilšera. Dorazil v doprovodu manželky Moniky, vzali s sebou i pětiměsíční dceru Sofii. Premiéru si nenechal ujít ani miliardář Karel Janeček, kterému dělala doprovod partnerka Lilia.

Režiséry snímku jsou Radim Procházka a Robin Kvapil, který byl zároveň i jedním z členů Horáčkova nejužšího poradního týmu při kampani. 

„Vznikla taková moje unikátní dvojrole, vlastně trojrole. Člověk, který dělá na prezidentské kampani, zároveň točí film a nutně je i filmovou postavou,“ napsal Kvapil ve svém komentáři na Dok.Revue.

Video Ukázka z filmu "Máme na víc" - Youtube/Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
720p 360p

Premiéry v jihlavském kině DKO se kromě aktérů dokumentu zúčastnili například bývalý prezidentský kandidát Marek Hilšer s rodinou, herečka Anna Geislerová, miliardář Karel Janeček s manželkou Mariem Mhadhbi nebo zpěvák Ondřej Ruml.

Video Ukázka z filmu "Máme na víc" - Youtube/Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
720p 360p

Volby do Evropského parlamentu 2019

Informace Kandidáti Evropská unie Voličský průkaz Instituce Evropské unie Legislativní proces

Volby do Evropského parlamentu čekají České republiky v pátek a sobotu 24. a 25. května. Rozhodne se v nich o obsazení 705 křesel. Výsledky by měly být známé v neděli 26. května ve 23 hodin. Počet Europoslanců zeštíhlí o 46 kvůli odchodu Velké Británie.

Počtu českých europoslanců se tato změna ovšem nedotkne. Stejně jako před pěti lety si Češi vyberou 21 nových poslanců.

Blesk Zprávy zjišťovaly, kteří čeští europoslanci chtějí své pozice obhajovat.

Doporučujeme
pavel11 ( 29. ledna 2019 15:23 )

A kde bylo další jelito Drahoš,Prý hvězdná premiera! spíš pěchota,netáhel,křiváku,podrazáku,vexláku elita národa. Díky bože že jsi nedovolil jedinému z nich vstoupit na hrad. dneska je tam pracovitý,chytrý,ochránce občanu před migranty,tuneláři,křiváky.Spojením nejlepšího prezidenta a premiera Babiše jim vzteky láme kosti,charakter,konta,křivé páteře vy hvězdná pěchoto.

1912 ( 25. ledna 2019 16:51 )

na Horačkovic kraviny není třeba chodit at si tam chodí kavarenska štvavá komedianská spodina

fafaf ( 24. ledna 2019 18:03 )

Všechno, sorry jako.

fafaf ( 24. ledna 2019 17:39 )

Vidět se má vešchno, rád se přidám.

naidka ( 24. ledna 2019 15:39 )

VIPky zneužívají své "popularity", že je lidi znají. Až když se dají na politiku, teprve potom zjistí, jak to s tou jejich popularitou vlastně bylo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa