»Mlátička« Ondráček si kebab nedá: „Někdo do něj dal jed.“ Museli mu to vysvětlit

Autor: base, ČTK - 
6. června 2018
18:16

Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, mohl jed. Poté se ptal, kde se jídlo vyrobilo a kdo tam jed dal.

Ondráček známý pod přezdívkou „Mlátička“ ve svém příspěvku po oznámení, že byl v kebabu jed, dodal, že lidé jsou z jídla otrávení a mají těžké trávicí problémy.

„Co myslíte, kde se kebab, tedy ten polotovar, vyrobil a kdo tam ten jed dal a proč??? Odpověď se nabízí, ale případem se určitě bude zabývat Policie ČR. Vyčkejme tedy na jejich závěry. Do té doby si kebab určitě nedám. I nadále zůstávám věren vepřovému. Taková krkovice na roštu a k tomu vychlazená dvanáctka...,“ napsal na svůj Facebook Ondráček.

Zdeněk Ondráček na FacebookuZdeněk Ondráček na Facebooku | Facebook

Speciálně Ondráčkovi pak musel lékař vysvětlit, že toxin je produkt bakterie, takže nikdo jed do jídla nepřidal.

Následně příspěvek smazal a dodal, že podle informace rádia Impuls bylo maso špatně skladované, proto lidé dostali otravu. „Zase se mi potvrdilo, nevěř všemu, co vysílají v českých médiích,“ napsal Ondráček na Facebook.

Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, může jed.Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, může jed. | Blesk/youtube

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

sores ( 7. června 2018 17:55 )

Nemají se češi cpát muslimským žrádlem!!! Oni také nežerou naše vepřové ani omylem a vůbec v létě je nejbezpečnější jíst, sýry,zeleninu,ovoce,saláty zeleninové a brambory. Už tak jsou mladé češi vyžrané až běda.

wp2t ( 6. června 2018 23:21 )

Ty woe, mlátička Wondráček. Viděli jste to video, jak se před pár lety v této nejdemokratičtější společnosti na celém světě,postupujícímu policejnímu kordonu při protiromulanské demonstraci, připletl do cesty vozíčkář s doprovodem?

oxygene.p ( 6. června 2018 20:17 )

Nejím kebab , je to nepoživatelné , hnusné a k zblití.

jarda304 ( 6. června 2018 19:57 )

Byl to novičok a dal ho tam Putin

zada ( 6. června 2018 18:32 )

Pane Ondráček ono třeba nejste daleko od pravdy, a novináři to honem zase kamuflují. Třeba ty toxiny nechal v tom jídle někdo schválně rozmnožit, co my víme že? "terorismus" takto prováděný se holt nedá dokázat, ale účinné to je co? Takže přátelé, může to být chyba, ale může to být záměr - třqba někdo zkouší co to udělá. Ono asi bude opravdu lepší to naše grilované masíčko a ta dvanáctka . To víte novináří jsou úplatní, a tak tyhle "rychlojídelny" by byly bez obživy, tak honem napsali, že to byl toxin, ale ve své podstatě to jed je, pro lidské tělo a někdo něco zandbal - a co třeba schválně, že????. Pane Ondráček, já si kebab taky nedávám, taky mám rád po českým jídle dvanáctku a ne křeče a průjem . Zdravím a jen doufám že to nebyla zkouška teroristického útoku na české útroby .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud