Den D pro Bohuslava Sobotku: Skončí v čele ČSSD?

Autor: ČTK, zšt - 
14. června 2017
08:50

Po dnešním odpoledním jednání politického grémia ČSSD by mělo být definitivně jasno, zda sociální demokracii a její kampaň do letošních sněmovních voleb i nadále povede premiér Bohuslav Sobotka. Spekulace o tom, že by se mohl Sobotka vzdát funkce předsedy ČSSD či volebního lídra, zesílily v posledních dnech, Sobotka se k nim ale dosud nevyjádřil.

Grémium ČSSD jednalo už minulý týden a podle zákulisních informací se přiklonilo spíš k tomu, že by Sobotka měl zůstat. Sociální demokracie v sobotu pořádá programovou konferenci, kde chce představit své klíčové plány a odstartovat kampaň do sněmovních voleb.  Formálně se jedná o zasedání ústředního výkonného výboru, který může předsedovi vyslovit nedůvěru.

Manželská krize premiéra Sobotky: Konec svazku s „paní Colombovou“

Video Manželská krize premiéra Sobotky: Konec svazku s „paní Colombovou“ - Markéta Volfová

Podle spekulací by mohla ČSSD na sérii několika nepříznivých předvolebních průzkumů, z nichž poslední jí přisoudil jen desetiprocentní zisk a čtvrté místo za ANO, ODS a KSČM, reagovat nástupem statutárního místopředsedy Milana Chovance do čela strany, hlavní tváří kampaně by se mohl stát další z místopředsedů Lubomír Zaorálek.

trkic ( 14. června 2017 17:49 )

Slávek má konečne plán jak zastavit propad preferencí cssd, soudruzi se chytí za ruce a spáchají hromadnou sebevraždu.

zdenek43 ( 14. června 2017 17:09 )

Společnost PMU CZ patří do koncernu Agrofert........ Andrej Babiš ovládá skupinu Agrofert Holding .... 2.2017-Andrej Babiš se formálně zbavil Agrofertu - předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes vložil akcie svých firem Agrofert a SynBiol kvůli zákonu o střetu zájmů do svěřenských fondů. 14.6.2017-V prodejně společnosti PMU CZ v Hořicích na Královéhradecku se skladovalo a prodávalo 60 kg prošlého nebo zkaženého masa a polotovarů. Některé již vykazovaly smyslové změny, uvedla Státní veterinární správa (SVS). Společnost PMU CZ patří do koncernu Agrofert. "Kontrola byla provedena na základě předchozí stížnosti upozorňující na nízkou úroveň hygieny v provozovně spojenou se zápachem," uvedli veterináři. Nařídili likvidaci masa, do budoucna bude SVS tuto provozovnu kontrolovat více. Společnost PMU CZ provozuje prodejny Procházka ve více než stovce českých měst, píše Agrofert na svém webu. "Jsou tradiční a vyhledávanou součástí objektů obchodních řetězců Penny Market, Lidl a Kaufland," ... Skupina Agrofert je největší subjektem v českém zemědělství a potravinářství, dvojkou v chemickém průmyslu a významným hráčem v lesnictví a médiích. Koncern vlastnil předseda hnutí ANO a bývalý vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš. V únoru kvůli zákonu o střetu zájmů vložil své akcie firmy do svěřenských fondů

brugal ( 14. června 2017 14:36 )

Ale houby trumpeto,copak nepoznáš rozdíl ve stylu psaní? Tady se ti všichni smějí,že jsi pologramotný,zapáchající,nemytý,hloupý šofér a zjevně mají pravdu. Poznat kdo jak a co píše je hodně nad tvé duševní schopnosti.

brugal ( 14. června 2017 14:23 )

Stejný příspěvek jako v 9.34 koukám.Když už máš potřebu používat tenhle nick chtělo by to trochu fantazie,víc se odvázat a nebát se toho.Opakování stejných příspěvků je trapné,to musíš sám uznat. Tak nebuď srabík a opři se do toho.

mrd.bejka ( 14. června 2017 13:26 )

jeho ségra je zároveň jeho máma,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud