Soukromý mejdan na Hradě: Mynář velkopansky oslaví své padesátiny. Za kolik?

Autor: jko - 
8. června 2017
13:38

Já na to mám, tak si poskočím! Přede mnou hned každej hačačá… Tohle se zpívá v písničce, ale Zemanův kancléř Vratislav Mynář (49) podle toho i žije. Na své padesátiny hodlá po královsku zapařit. Kde jinde než na Pražském hradě! K tomuto účelu si pronajal Jižní zahrady. Podle ceníku ho to mohlo vyjít na 180 tisíc!

A akce to bude 22. června podle všeho pořádná. Na oslavu si totiž Mynář může pozvat až 1200 lidí. „Pozváni byli přátelé, kamarádi a kolegové z práce, tak jak to dělá téměř každý, kdo chce něco oslavit,“ řekl kancléř Blesku. Prozradil, kdo mu zahraje, a tady neutajil své moravské kořeny. O hudbu se totiž na party postará »klasická « moravská cimbálovka.

Mynář nevidí ve své privátní oslavě v zahradách Hradu žádný problém. „Když tu možnost má každý, tak to není žádné papalášství. Navíc tím přispívám do rozpočtu Správy Pražského hradu,“ vysvětloval místo konání. „Pronajal jsem si prostory ve večerních hodinách za stejných podmínek, jako má kterýkoliv jiný zájemce o pronájem prostor k tomu vyčleněných na Pražském hradě, za plnou ceníkovou cenu,“ uvedl.

Kolik co na Hradě stojí?

Nutno dodat, že Mynář není první vysoký hradní úředník, který v sídle českých prezidentů pořádá mecheche. Vloni v zahradách Letohrádku královny Anny »pařil« poradce prezidenta Martin Nejedlý (50). Mynář proslul jako »pán Hradu«, když delegaci osvětimanských občanů umožnil chovat se tu jako doma.

Rozhovor s kancléřem prezidenta republiky:

Video  Vratislav Mynář pro INFO.CZ  - Info.cz

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

erisieIka ( 8. června 2017 19:16 )

Proti tobě jsem imunní, ty duševní mrzáčku.

erisieIka ( 8. června 2017 19:14 )

Máš naprostou pravdu, Honzíku!

honzazchaIoupky ( 8. června 2017 19:11 )

tak si tady dopisuj sám se sebou ty ***, všechny diskuse jsi zmrvil a všude jsi lidi vyštval

honzazchaIoupky ( 8. června 2017 19:04 )

a tobě připadá normální, aby jeden idiot okupoval diskuse pod několika nicky a psal si sám se sebou? nejsi to nakonec ty, že se ho zastáváš?

honzazchaIoupky ( 8. června 2017 18:56 )

jsem rád, že jsi se v mém příspěvku našel, autisto

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud