Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno 18°C

Nejedlý: Forejt byl a je mým přítelem. Soupeření mezi námi? Blábol

Autor: jer - 
8. prosince 2016
20:29

Server HlídacíPes.org ve čtvrtek vyzpovídal Martina Nejedlého. Muž, který se pohybuje v prezidentově blízkosti, prozradil, že měl s bývalým vedoucím hradního protokolu Jindřichem Forejtem přátelské vztahy. V rozhovoru rovněž popřel, že by měl na Forejtově odstranění zájem. „Je to lež. Nejen lež, ale nehorázná lež,“ prohlásil Nejedlý.

O sporech mezi protokolářem Forejtem a poradcem Nejedlým se spekulovalo dlouhou dobu. Ve čtvrtečním rozhovoru ale Nejedlý důrazně odmítl, že by k nim docházelo a spekulace označil jako nehoráznou lež. „Jindřich Forejt byl a je mým přítelem, mým kamarádem. Spekulace ohledně soupeření mezi námi je prosím totální blábol,“ prohlásil.

V rozhovoru Nejedlý rovněž vyjádřil znepokojení nad účelem pořízení kompromitujících snímků Forejta. Zároveň odmítl, že by třeba jen tušil, kdo snímky pořídil a za jakým účelem. „Pochopili, že na tom mohou zbohatnout. A dostalo se to tak daleko, že z toho je velmi závažný problém. Narušení osobního soukromí.“

Martin Nejedlý se při rozhovoru odmítl vyjádřit ke vztahu Vratislava Mynáře a Jindřicha Forejta. Komentovat odmítl také užívání drog bývalého protokoláře. „No comment. Nechci to posuzovat,“ řekl. A neprozradil také, čím se v současné době živí. „Živím se tím, co jsem dělal celý život a dělám to, co přináší zisky a platím daně. Nechci zodpovídat tyto dotazy.“

Vše o Jindřichu Forejtovi čtěte ZDE

oldedek ( 12. prosince 2016 12:49 )

Dva různé pohledy na vizáž : Nejedlý má vizáž vraha Zeman vizáž idiota ...

sportak ( 8. prosince 2016 21:03 )

To určitě, koukneme a vidíme pane Nejedlý externí poradče Zemana, ex jednateli LUKOILU. Stačí obyčejná wikipedie a obrázek máme.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud