Nejedlý: Forejt byl a je mým přítelem. Soupeření mezi námi? Blábol

8. 12. 2016
20:29

Server HlídacíPes.org ve čtvrtek vyzpovídal Martina Nejedlého. Muž, který se pohybuje v prezidentově blízkosti, prozradil, že měl s bývalým vedoucím hradního protokolu Jindřichem Forejtem přátelské vztahy. V rozhovoru rovněž popřel, že by měl na Forejtově odstranění zájem. „Je to lež. Nejen lež, ale nehorázná lež,“ prohlásil Nejedlý.

O sporech mezi protokolářem Forejtem a poradcem Nejedlým se spekulovalo dlouhou dobu. Ve čtvrtečním rozhovoru ale Nejedlý důrazně odmítl, že by k nim docházelo a spekulace označil jako nehoráznou lež. „Jindřich Forejt byl a je mým přítelem, mým kamarádem. Spekulace ohledně soupeření mezi námi je prosím totální blábol,“ prohlásil.

V rozhovoru Nejedlý rovněž vyjádřil znepokojení nad účelem pořízení kompromitujících snímků Forejta. Zároveň odmítl, že by třeba jen tušil, kdo snímky pořídil a za jakým účelem. „Pochopili, že na tom mohou zbohatnout. A dostalo se to tak daleko, že z toho je velmi závažný problém. Narušení osobního soukromí.“

Martin Nejedlý se při rozhovoru odmítl vyjádřit ke vztahu Vratislava Mynáře a Jindřicha Forejta. Komentovat odmítl také užívání drog bývalého protokoláře. „No comment. Nechci to posuzovat,“ řekl. A neprozradil také, čím se v současné době živí. „Živím se tím, co jsem dělal celý život a dělám to, co přináší zisky a platím daně. Nechci zodpovídat tyto dotazy.“

Vše o Jindřichu Forejtovi čtěte ZDE

oldedek ( 12. prosince 2016 12:49 )

Dva různé pohledy na vizáž :

Nejedlý má vizáž vraha
Zeman vizáž idiota
...

sportak ( 8. prosince 2016 21:03 )

To určitě, koukneme a vidíme pane Nejedlý externí poradče Zemana, ex jednateli LUKOILU. Stačí obyčejná wikipedie a obrázek máme.

zdenek43 ( 8. prosince 2016 20:48 )

A tak i když v minulosti existovala snaha, že by byl Forejt vyšachován a na jeho místo by nastoupil Miroslav Sklenář, nestalo se tak.......

Blízcí spolupracovníci pak rýpou i do toho, jak se protokolista dokázal se Zemanem sblížit. „Tohle Forejt umí. Za Klause si dokázal vytvořit osobní vztah s jeho ženou Livií. Tehdejší hradní kancléř (Jiří) Weigl ho ale dokázal ukočírovat.

Současný kancléř Mynář to nedokáže, jeho pozice je slabší. A tak se snaží udržet vliv tak, že k prezidentovi nepouští moc návštěv,“ podotkl jeden ze zaměstnanců Hradu. A jeho slova potvrzují i další svědci, kteří poukazují na to, že o návštěvách u Zemana rozhoduje především Nejedlý.

Mezi spolupracovníky tak podle všeho panuje napětí, kdy na jedné straně má být poradce Martin Nejedlý s kancléřem Vratislavem Mynářem a proti nim právě šéf protokolu Jindřich Forejt. Obě strany mají soupeřit o vliv na prezidenta.

ve vetsine rodin se to dela tak.... kdyz je STARY ???? OTEC a ma moc... tak jeho sinove se ho snazi IZOLOVAT - aby TEN STARY CLOVEK zacal byt na mladi zavisli......
on uz se ten stary pan ani nepamatuje, jaky je dnes datum......potrebuje nakrajet rizek...... nosit hul..... setirat pot z cela......atd.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa