„Forejta jsem natočil, abych z něj dostal peníze,“ tvrdí autor skandálního videa

Autor: bud - 
6. 12. 2016
23:03

Příběh kontroverzní nahrávky, která má možná na svědomí konec hradního protokoláře Jindřicha Forejta, nabírá nových rozměrů. Podle údajného autora nahrávky nejsou za zveřejněním zákulisní politické hry, ale dluhy. Podle rozhovorů, které dal serverům Info.cz a Extra.cz, měl Forejt dlužit nejméně 100 tisíc korun za drogy a sex.

„Dříve platil a najednou neplatil. Pořád říkal příště, příště… Přestal platit, musel počítat s nějakou reakcí. Jenže jeho to nezajímalo. Já mu dal hodně výstrah, ale on to bral jako srandu. Já bych to video jinak neprodával,“ říká v rozhovoru pro Extra.cz muž, který se označuje za autora videa. Na něm dle serveru HlidacíPes.org podle všeho „polonahý Jindřich Forejt konzumuje drogy a oddává se činnostem sexuálního charakteru“.

Dluhy přes 100 tisíc korun

A právě Forejtovy dluhy měly být také důvodem, proč se video dostalo na veřejnost. Podle serveru Info.cz šéf hradního protokolu dlužil peníze za sexuální služby a drogy, a to přes 100 tisíc korun. Autor chtěl video prodat, aby získal peníze na své závazky.

„Poslední dobou začaly být dluhy. To nezačalo být jenom u mě, to je prostě zákon padajícího lejna, že on dluží mě, já dlužím tam, ten dluží tam. A prostě všechno se to valilo na mou hlavu, protože on byl z obliga, za ním nikdo nešel. On ani o něm nikdo nevěděl. Takže všude jsem byl ten špatnej já,“ uvedl autor nahrávky pro Info.cz a zdůraznil, že video rozhodně nevzniklo na politickou objednávku a neplánoval ho využit politicky. Dodal, že se s Forejtem seznámil začátkem letošního roku.

Podle novináře Českého rozhlasu Janka Kroupy je autorem videa muž, který v minulosti strávil 6 let ve vězení za loupežné přepadení. „Je to člověk, který je podle všeho buď skrytým, nebo přímým vlastníkem eskort servisu, který pravděpodobně dodával prostituty, kteří na nahrávkách jsou. A pravděpodobně dodával i drogy,“ přiblížil Kroupa.

VŠE O DĚNÍ KOLEM FOREJTA NAJDETE ZDE

Doporučujeme
junkiexl ( 7. prosince 2016 22:45 )

Ale nemame pravo vypadat jako vyzrana tucna kreatura. Kdo se ma na to divat a kdo to ma cuchat? Vzdyt i z tech fotek cisi, ze smrdi pred tym i potem. Az zhubne 120 kilo, muze se na Hrad vratit jako hajzlbaba. Vzdelani a manyry na to ma. A vubec. Zjistil nekdo, kolik tem prostitutum bylo let? Ne nahodou se Praze rika " Bankog Evropy". Otazky, otazky, otazky....

flesch2z ( 7. prosince 2016 22:29 )

Jestli fetuje, tak chodil i na hrad zfetovaný. Možná by to tam bez fetu nedal.

flesch2z ( 7. prosince 2016 22:24 )

Na hradě perviťáci, tak to už je moc. Určitě z našich politiků nebude jediný. Rozežranci. Jak ta naše republika má slušně fungovat?

gabreta ( 7. prosince 2016 20:50 )

Hele TRUBA24: Ja sa naučím čítať a ty se vemeno východňárský, nauč písať a pak kritizuj druhý! Mně nezajímá, kterej feťák to nakruťil, ale na čí politickou objednávku! To ale asi bylo zamyšlení, nad rámec tvýho chápání!

mrd.vola ( 7. prosince 2016 18:09 )

za komoušů by šel rovnou do Jáchymova kutat rudu a za rok by svítil na dálku

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa