Zemanova kritika v Luhačovicích vypískali. Prezident bránil nemocného Čubu

Autor: Slávka Červená - 
4. 10. 2016
21:55

Na 500 lidí přišlo besedovat s Milošem Zemanem v Luhačovicích na Zlínsku. Vítali ho potleskem i heslem Zeman je gentleman. Vzhledem k velkému ochlazení a větru si prezident uvázal i fešnou šálu.

„Stop totalitě, stop Zemanovi. Tak jsem vás před časem vítal. Vy jste navíc přirovnával Čubu k Baťovi! To je nehoráznost,“ čílil se do mikrofonu přítomný muž a dav ho okamžitě vypískal. „Pane, kdybyste dokázal alespoň jednu tisícinu toho, co František Čuba, který teď leží v nemocnici! Vaše sebevědomí neodpovídá znalostem,“ utnul ho Zeman.

„Proč má být v roce 2020 maturita z matematiky, když ji stejně nikdo moc neumí,“ ptala se mladá dívka. „Tak jediné, co si z matematiky pamatuji, je že (a+b)2= a2+2ab+b2. Ale díky této znalosti jsem se stal prezidentem ČR,“ smál se.

Šachy hraji špatně, ale rád

Lidé se ptali, proč lékaři odmítají předepsat krabičku s více léky najednou s tím, že nemohou. „Nevidím důvod, proč by to nemohli předepsat. Někdy mám pocit, že kdybych se tou chemií neládoval, byl bych na tom lépe,“ konstatoval.

I v Luhačovicích dostal dary. Tentokrát však prezident neskrýval údiv nad originálním dřevěným stolkem, který vyrobili studenti Střední odborné školy Luhačovice. Je s šachovnicí. „Šachy hraji špatně, ale rád,“ prohlásil Zeman.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

starena ( 5. října 2016 13:25 )

Možná, s pomocí boží...

noacojezase ( 5. října 2016 13:15 )

Doufám, že nemáš volební právo, Peroutku neřeš.

noacojezase ( 5. října 2016 11:06 )

Slušovice byl stejný případ jako POLDI a další, jsou společnosti, které fungují jen jako celek, jakmile z toho vyzobete lukrativní části, je jen otázkou času konec, na víc na Slušovících se podepsal Havel výrokem o temných nitkách vedoucích do Slušovic.

kurna1 ( 5. října 2016 06:27 )

Zeman zase brebtal a zastával se svého soudruha

mescaIin ( 5. října 2016 06:22 )

taky jsem tam viděl tvoje rodiče

Zobrazit celou diskusi
Další videa