Kalouskova tetovaná kráska Adamová si vzala slovenského „ajťáka“

Autor: kal - 
2. 5. 2016
05:01

Místopředsedkyně TOP 09 Markéta Adamová (31) se o víkendu vdala. Kráska z partaje Miroslava Kalouska (55), která má výrazné tetování, měla svatbu na Slovensku v kostele. A součástí obřadu byla i mše. Ve vsi Radôstka si vzala Slováka Tomáše Pekara, který pracuje jako počítačový odborník v Praze.

„Oba jsme katolíci a manželství je pro nás důležitá svátost. Měli jsme středně velkou svatbu o 65 hostech, přijeli z různých koutů Česka, Slovenska, ale i z Německa,“ řekla Blesku poslankyně, ze které je teď Markéta Pekarová Adamová. Kalouska ani „knížete“ Karla Schwarzenberga (78) na obřad nezvala. „Chtěli jsme svatbu především v kruhu rodiny a přátel,“ dodala.

„Svatba se velmi podařila, počasí jsme si nemohli přát hezčí (na to, že tři dny před svatbou v těch místech ještě sněžilo). Mše byla taktéž nádherná, farář nám do života přál nejen hodně zdraví a Boží pomoci, ale i trpělivost, toleranci a pochopení jeden pro druhého,“ libovala si Adamová Pekarová.

Svatebčané o půlnoci rozkrojili dort. „Bavili jsme se a tančili až do rána, nikdo se nepobil, takže to považujeme za úspěšné vkročení do manželského života,“ dodala novomanželka.

Volby do Evropského parlamentu 2019

Informace Kandidáti Evropská unie Voličský průkaz Instituce Evropské unie Legislativní proces

Volby do Evropského parlamentu čekají České republiky v pátek a sobotu 24. a 25. května. Rozhodne se v nich o obsazení 705 křesel. Výsledky by měly být známé v neděli 26. května ve 23 hodin. Počet Europoslanců zeštíhlí o 46 kvůli odchodu Velké Británie.

Počtu českých europoslanců se tato změna ovšem nedotkne. Stejně jako před pěti lety si Češi vyberou 21 nových poslanců.

Blesk Zprávy zjišťovaly, kteří čeští europoslanci chtějí své pozice obhajovat.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa