Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Chládek se dá na fotbálek! Exministr bude pracovat s nároďákem

Bývalý ministr školství pískal třetí ligu.
Bývalý ministr školství pískal třetí ligu.  (Autor: Ladislav Křivan)
Autor: ČTK, bru - 
29. června 2015
15:39

Exministr školství Marcel Chládek, který měl na úřadě šikanovat zaměstnance, má novou práci. Bývalý rozhodčí bude pracovat pro Fotbalovou asociaci ČR. V čele ministerstva se Chládek snažil získat pro sport víc peněz.

Bývalý ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) bude pracovat pro Fotbalovou asociaci ČR. Měl by se pohybovat přímo okolo národního týmu. Informuje o tom dnes web Neovlivní.cz. Chládek byl z funkce ministra odvolán 5. června, skončit musel kvůli údajné šikaně zaměstnanců úřadu.

„Obdržel jsem několik pracovních nabídek. Jednou z nich je i ta ze sportu,“ řekl webu Chládek, který se jako ministr snažil pro sport získat více peněz ze státního rozpočtu. S fotbalem má řadu zkušeností. Sedmačtyřicetiletý Chládek pískal třetí ligu a jako asistent rozhodčího působil ve druhé lize.

Podle webu má navíc Chládek dobré vztahy se šéfem České unie sportu Miroslavem Janstou, předsedou fotbalového svazu Miroslavem Peltou i předsedou olympijského výboru Jiřím Kejvalem.

Pokud by Chládek nabídku využil, byl by druhým ministrem školství, který po odchodu z funkce působí ve fotbale. Josef Dobeš z Věcí veřejných pracuje v prvoligové Příbrami.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

istyl ( 29. června 2015 16:05 )

Chládek? do chládku...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa