David Rath prorokuje: Příště skončí v base Babiš!

Autor: Vera Renovica - 
9. dubna 2015
18:04

Na 7,5 roku v lochu odsoudili jeho údajné spolupachatele Kateřinu a Petra Kottovy. Exhejtman David Rath (49) tvrdí, že ho čeká něco podobného. A pro Blesk věštil, kdo bude další!

Rathovi teď hrozí 12 let za manipulování veřejných zakázek v kraji. Už tři roky ale tvrdí, že je v tom nevinně a že to na něho »ušili« nepřátelé ve spolčení se státními zástupci a justicí.

A že se to může stát i jiným. Ještě z vazby poslal dopis Janě Nagyové a varoval ji, že policie půjde po ní i jejím dnešním manželovi a tehdejším premiéru Petru Nečasovi.

A nesekl se! „Jak tu situaci dnes sleduji, možným adeptem na podobný atak může být pan Babiš. Myslím, že bude v centru pozornosti některých vlivových a mocenských složek naší země. Ač si myslí, že je neotřesitelný a všemocný, možná se bude divit,“ odpověděl na dotaz Blesku.

Proč to tak vidí? „Babiš zkoncentroval ve svých rukou obrovskou moc a to vyvolává reakci. Teď bude záležet, jak on s významnými hráči, kteří mají moc ho zlikvidovat, bude a nebude vycházet,“ řekl neurčitě.

Dodal však, že se těmto jeho předpovědím bude ministr financí Andrej Babiš (ANO) maximálně tak smát. A tady se zmýlil. „Vyloučit se to nedá. Vadím všem, kteří u nás posledních dvacet let mají zásadní vliv na vývoj země a kterým se naše hnutí snaží rozbourat systém,“ napsal Babiš Blesku.

Do Ratha si ale nakonec rýpnul. „Zásadní rozdíl mezi ním a mojí osobou je, že nekradu, protože mám dost peněz a mě nikdo uplatit nemůže,“ tvrdí nekompromisně.

Video Zprávy: Babiš půjde taky do basy, věští Rath! A exekuce na Rychtáře! - Blesk TV

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

stejne ( 21. dubna 2015 10:27 )

Vy pitomečkové co se stále navážíte do Babiše si konečně uvědomte, že Babiš musí být velký idealista a snílek, který chce opravdu lidem pomoci. Proč by to jinak dělal? Nebo si fakt myslíte, že má zapotřebí vstupovat do politiky? Ten to zapotřebí nemá, blbounkové. Měl by se mnohem líp, kdyby si mohl žít svůj poklidný život a nikdo by do něho neštáral. Ale vy závistivci a koktavý prdoši, kteří neumíte vydat jeden prd najednou a koktáte takový malý prdíky prd...prd...prd...prd, na víc si totiž netroufáte, ho jen kritizujete. Co vlastně chcete, debílkové.

tgbb. ( 12. dubna 2015 23:22 )

Zloděj kvičí:Chyťte zloděje!

hejhej ( 11. dubna 2015 14:15 )

honzina: Ráth vyřvával o korupci, napadal ostatní ministry a poslance, myslel si, že si může všechno dovolit. Byl vychovávaný otcem - agentem Stb a ti mohli za bolševíka beztrestně všechno. Navíc byl členem ODS a ČSSD , kde se korupci přes 20 let dařilo.

fantom88 ( 9. dubna 2015 20:44 )

oprava: DOMA

fantom88 ( 9. dubna 2015 20:44 )

 Babiš nepotřebuje krást - on si rovnou vyrobí zákony jak potřebuje a hned je pár miliard domy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud