Opilý politik ANO: Boural, zabil ženu a od nehody utekl!

Autor: ČTK - 
5. 9. 2014
11:09

Ne, bohužel nebude líp... Život 78leté řidičky vyhasl včera večer v Táboře při tragické dopravní nehodě, kterou podle všeho způsobil politik Hnutí ANO Aleš Lachout (34). Byl opilý a od nehody utekl!

Nehoda se stala kolem desáté hodiny večer na ulici ČSL armády na silnici, která vede do obce Košín. "Muž s vozidlem Škoda Roomster vjel z dosud nezjištěných příčin ke středu vozovky, kde se čelně střetl s protijedoucím autem Opel Corsa," popsal kolizi Doubek.

Lachout, místo aby se alespoň pokusil podat zraněné ženě první pomoc, od nehody utekl. Policie zamířila na adresu jeho bydliště v Chotovinách, kde ho našla a zadržela. Noc strávil v policejní cele, kde velice rychle vystřízlivěl. Po nehodě totiž nadýchal dvě promile alkoholu.

Politik, který je místopředsedou místní táborské organizace Hnutí ANO, bude pravděpodobně stíhán kvůli usmrcení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky a neposkytnutí pomoci.

Hnutí ANO se podle Maxové od neomluvitelného chování Lachouta distancuje a z ANO bude vyloučen. "Je to tragická událost, ze které jsme všichni otřeseni. Pokoušíme se spojit s rodinou zemřelé, pozůstalým nabídneme pomoc," doplnila Maxová.

Podle informací MF Dnes měl muž v poslední době psychické problémy. Lachaut má ženu Kateřinu, která v Chotovinách za ANO stejně jako jeho otec kandiduje v nadcházejících volbách. Mají spolu dvě děti.

Doporučujeme
lucka117 ( 6. září 2014 11:51 )

Ano,pil,sedl za volant,jel,zabil,utekl..Byl to ale momentální zkrat,protože jinak je to úžasnej člověk.Jedna chyba a celej život v háji..

jity ( 5. září 2014 14:24 )

Vždyť je to na denním pořádku, moje neteř nedavno jela na kole a srazil ji magor s autem a ujel. Naštěstí se ji toho moc nestalo, ale ruku má pohmožděnou. Jeli tam odpoledne protože ona si uvědomila, že tam zůstal z auta nějaký plast a už to tam nebylo. Na to si magor udělal čas přijet zahladit stopy. To je naše novodobá mládež, která si myslím, že může vše a vše ji projde. Oni si to myslí bohužel i staří chomouti.

sars ( 5. září 2014 13:43 )

 Tak a teď jen někde vystrizlivet z chlastu a drog, potom se jít s úsměvem přihlásit na policii, .

fortun ( 5. září 2014 13:22 )

celá rodinka kandiduje

sars ( 5. září 2014 12:22 )

 To je smůla zrovna před komunalkama, dostane vazbu? asi ne je přeci politik.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa