Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Úchylné volební kampaně: Hovínka s Píšou, první sex i ukradená Sanitka!

Autor: David Vaníček - 
4. září 2014
19:23

Podzimní komunální volby, které se konají 10. a 11. října, jsou, zdá se, místem pro kreativce! Některé politické strany upustily uzdu fantazii a předvádějí kampaně, které připomínají spíše parodie než seriózní boj o voliče.

Slogan pro Píšu

Pan Píša myslí na exrementy. Pan Píša myslí na exrementy. | Pro Prahu

"Ty Píšo, to je kampaň," komentují pobaveně na sociálních sítích budoucí voliči reklamní poutač kadidáta partaje "Pro Prahu" Martina Píši. Stranické PR mu nevybralo zřejmě nejlichotivější fotografii a v kombinaci se sloganem ULICE BEZ PSÍ STOLICE budí pobavení. "Vrtá mi hlavou, jestli v Praze může být dost velká skupina lidí, kterou tohle osloví. Pokud ano, co ji charakterizuje?," ptá se v diskuzi volič Václav.

 

První sex se zlínskými "socany"

Ve Zlíně nevinně... Ve Zlíně nevinně... | ČSSD

Bezpochyby největší rozruch a kandidaturu na sexistické prasátečka si vysloužila Zlínská ČSSD. Ta na svůh facebook pověsila tento banner s ženským klínem a uklidňuje voliče, že řadu z nich u uren odpanní...

Komunisti pod parou

KSČM pod parou. Nebo nad? KSČM pod parou. Nebo nad? | KSČM

Komunisti v Táboře mají páru! Tedy alespoň to slibují na jednom z technicky nejhorších volebním poutači, jaký jsme našli. Obrázek je zrnitý, grafika pokulhává a kromě přítomného parního stroje se nedozvíme, jakou roli ve volebním programu ta pára vlastně hraje. Že by tím straníci naráželi na opilecké výstupy některých svých kolegů ve sněmovně?

 

TURBO solárium?

KDU volno. KDU volno. | KDU ČSL

Taky KDU- ČSL ve Znojmě chtěla mít k voličům blízko a tak místo volebních slibů zvolila přání hezké dovolené. Na konci prázdnin je to poněkud k naštvání... Pro kandidáta na primátora partaj zvolila žlutý billboard v kontrastu s jeho výrazným opálením... Ddoktor Pavel Jajtner snad předvádí, co dokáže měsíc na přímém karibském slunci?

 

Ukradená sanitka

2077588:gallery:true:true

O přízeň voličů se bude u uren ucházet taky strana 65 demokratů Jana Kasla. V kampani se zcela demokraticky zhostila i fotky z populárního seriálu Sanitka a aby upozornila na dojezdové časy sanitek, ptá se, "A co na to MUDr. Jandera." Správná otázka zní: "A co na to herec Jaromír Hanzlík?" nevadí mu, že ho zatáhli do předvolebního boje? Snímek je veřejně dostupný na webových stránkách.

 

myVariable ( 13. listopadu 2014 14:31 )

dodržujem tradice

abyss ( 5. září 2014 12:46 )

V mém věku už bezpečně vím na co mám a na co ne, v mém věku sice bezpečně dokáži poznat gaunery ale radikálně to řešit už nemohu. Jsem proti volbě lidí starších šedesáti let do politických funkcí a sama jsem ten věk už dávno překročila. Už mi nezbývá než z těch nepřijatelných stran volit tu pro mě nejméně nepřijatelnou a kroužkováním vybírat relativně slušné lidi. Šance do budoucna je v mladých, co se vymaní z nešvarů do dneška přenesených z minula a začnou zakládat sice ne hned ideální ale alespoň přijatelné politické strany. Ne takový slizký gaunerský, případně neschopný populistický hnus jako jsou ty současné nové strany.

salto ( 5. září 2014 10:22 )

Zkus/te kandidovat sám/a. Věci se jistě pohnou k lepšímu

salto ( 5. září 2014 10:20 )

Vodu kážou a víno pijou

abyss ( 4. září 2014 23:06 )

Ano vede gauner jakému tu není rovno. ČSSD Sralbotka. Komunisti jsou neschopné líné nuly, kterým vyhovuje cpát si bachory v klidu v opozici. K Úsvitu a dalším břídilům je zbytečné se vyjadřovat. Tak koho volit?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud