Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Na Hrad přiletí čáp: Zemanův kancléř Mynář prý čeká s moderátorkou dítě!

Autor: Vera Renovica - 
4. února 2014
05:15

Věk 46 let, každým dnem rozvedený, bezdětný. To je hradní kancléř, Vratislav Mynář. Podle informací Blesku by se ale poslední položka mohla změnit. Jeho partnerka Alexandra Nosková (30) je totiž údajně v tom!

Pohledná moderátorka dopravního zpravodajství ve Studiu 6 České televize je s Mynářem od loňského září. Jestli v ní roste nový život, tak na to šli s kancléřem hopem! On sám je ale ve vyjádřeních opatrný. „Já vám to teď ani nevyloučím ani nepotvrdím. Více vám řeknu až u osobního rozhovoru,“ slíbil včera Blesku po telefonu.

Mynář vyčkává

Připustil jen, že se na »něco« v jejich domácnosti čeká. „Budu mít tu informaci velmi pravdivou a velmi záhy,“ řekl tajemně. Šťastná událost by ale mohla mít i odvrácenou stranu. Jak Blesk informovaly zdroje z České televize, spekuluje se o tom, že sexy bruneta měla před Mynářem vztah s nejmenovaným kolegou z pracoviště, a právě on je skutečným otcem.

Pevně věří…

Místo čápa by pak na Hradě řádila kukačka, pták známý tím, že svá vejce klade do cizích hnízd… Vyvolený prezidenta Miloše Zemana (69) o tom včera prý slyšel poprvé. „Byl bych špatným partnerem, kdybych tomu věřil. Pokud je Alex  těhotná, tak pevně věřím, že se mnou a nepřipouštím si žádnou jinou variantu,“ řekl rázně.

Video  Paparazzi: Tajné rande Mynáře a moderátorky Alex!  - Vladimír Barák, Martin Hurda, David Vaníček, Hudba: danosongs.com
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

tina13 ( 8. února 2014 12:19 )

..to je trefné, bohužel

tina13 ( 8. února 2014 12:18 )

... ..nyní koukám, že mu je "jen" 46..., BOHA, ten tedy sešel, hádala bych mu dobrejch 60...., no, říká se s mladou člověk mládne, tady je to trochu opačně...dobře mu tak, dědkovi

tina13 ( 8. února 2014 12:14 )

Další namyšlenej dědek, co si robí vnoučata sám..., hanba jim, měli by lézt kanálama....fuj, hnus, co se tady děje

itartas ( 6. února 2014 12:42 )

Stydět by se měli oba dva...on za to, že opouští svoji rodinu a ona, že nelovila v sobě rovných vodách.

poletucha ( 5. února 2014 11:34 )

..twl to jsem se lekla!!!ze bude mit 1.dcera dalsiho sourozence...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa