Drsná poslankyně Černochová: Červíčka vyhodila z domu. A sbalila mu i kufry!

Autor: Jan Exner - 
20. prosince 2013
05:01

Policejní prezident Martin Červíček (41) má těžký rok. Na místo se mu dere jeho předčasně odvolaný předchůdce Petr Lessy (49), na podzim Blesk informoval o jeho údajně opsané bakalářce na Policejní akademii. Hlavně ale musí rozdýchávat rozchod s poslankyní Janou Černochovou (40, ODS). Vrkali spolu čtyři roky, ale konec prý byla pěkná »Itálie«.

„Kufry s věcmi měl naskládáné před barákem. Policejnímu řediteli muselo být dost trapně,“ popsal nám nejmenovaný politik story, která je ve Sněmovně veřejným tajemstvím. Černochová nedávný krach vztahu potvrdila. Odmítá ale, že by byl tak vyhrocený.

„Jsme dva dospělí lidé, rozešli jsme se naprosto spořádaným způsobem,“ tvrdí. A důvod? Doma se prý už téměř nepotkávali. „Oba jsme byli vytížení prací, neměli jsme na sebe čas, náš vztah vzal za své,“ tvrdí Černochová. „Ale nemyslím, že bychom na ty čtyři roky museli špatně vzpomínat,“ dodala. Jí rozchod prospěl, mohla se opět vrátit do sněmovního výboru pro bezpečnost, který v srpnu 2012 opouštěla kvůli nástupu Červíčka do vedení policie.

„Nechtěla jsem tehdy, aby byla moje práce zpochybňována. Kvůli vztahu jsem odešla. Teď už je to ale passé a já můžu ve výboru pracovat,“ uvedla. Členkou bezpečnostního výboru se stala před čtrnácti dny. Vyjádření Červíčka se nám nepodařilo získat, nebyl včera k zastižení.

 

merrylou212 ( 7. února 2014 00:06 )

Už nebude policejním presidentem, tak je pro ně nepoužitelný na jejich špinavosti v ODS.. Tudíž ho kopla do pr.dele.

wolf66 ( 6. února 2014 17:41 )

Fuj od ods dále.at tě nestihne neštěstí nenadálé.okraden jsem byl už dost.

lelelele ( 21. prosince 2013 13:09 )

Měla mu ty kufry vyhodit z okna.

komentator ( 20. prosince 2013 20:24 )

Odéesačka Černochová a vedení ODS využívali policejního prezidenta Červíčka k prosazování svých záměrů. Policie za Červíčka šla především po krku socanům. Na Ratha bylo nasazeno kolem stovky policistů, policejní helikoptéry odposlechy atd kvůli údajnému úplatku ve výši7 milionů korun. Parkanová, Kalousek, Barták jsou namočeni v kauze nákupu silně předražených letadel CASA pro českou armádu bez řádného výběrového řízení, kde stát prodělal skoro miliardu korun. Kalousek, Parkanová, Kalouskův kámoš zbrojař Háva (zařizoval nákup silně předražených letadel CASA) jsou v pohodě a užívají se všimné, které dle investigativních novinářů bylo velmi´zajímavé

tomik007 ( 20. prosince 2013 20:06 )

A Czervicek si bude muset opet obstarat prkno s vypadlym sukem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud