Kate Zemanová chystá soutěž krásy: Přijede i Banderas?

Autor: vr, šim - 
18. května 2013
17:58

V první slečně Katce Zemanové (19) se probouzí talent pro modeling. Dokázaly to její sexy fotky ve stříbrných šatech. Jak se však Blesk dozvěděl, nechce se vlnit po mole, nýbrž stát se tváří soutěže krásy!

Prozradila nám to její kamarádka Jana Jankovičová, která si s Kateřinou na fotografiích také zapózovala. Snímky vzbudily spekulace, zda první slečně fotograf nepomohl k sošnější postavě a ještě krásnější tváři elektronicky. To však Jankovičová odmítla s tím, že prezidentově dceři prospěl jen lehký make-up, vhodný styling a jogging. Motivaci má Katka značnou…

Oslní Banderase?

„Chystáme soutěž Face 2013, která má konkurovat soutěžím typu miss. Měla by se uskutečnit v listopadu, zřejmě v Jízdárně Pražského hradu,“ řekla. A dodala, že by se první slečna mohla u té příležitosti seznámit se sexy španělským hercem Antoniem Banderasem (52) – toho totiž přesvědčují, aby zasedl v porotě.

Laso od Jankoviče

Katka soutěž zaštítí a bude tu reprezentovat charitu. Výtěžek Face 2013 půjde na dětskou onkologii v pražské nemocnici Motol. Dcera prezidenta Miloše Zemana (68) se k této příležitosti dostala díky dalšímu přitažlivému chlapovi. Jankovičová je totiž matkou jejího kamaráda, někdejšího finalisty soutěže SuperStar Filipa Jankoviče (27). Ten Katku před pěti lety učil, jak se hýbat na parketu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

horstfuxteleshop ( 20. května 2013 08:26 )

jsou boháči? jsou! tak kušuj hňupe

horstfuxteleshop ( 20. května 2013 08:25 )

tak nezáviď ty chudá p.í.č.o

horstfuxteleshop ( 20. května 2013 08:24 )

palko1961 ( 19. května 2013 20:44 )

Spravne Katko. A Malacova at jde s svou Miss i s uslintanym zlodejem Bakalou do HAJ/ZLU!

anka ( 19. května 2013 17:04 )

no vidite to, a to moje mysleni me zivi...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud