Zemanova první žena přijde o dům: Její ruina ohrožuje okolí!

Autor: Jitka Pecharová, lmk - 
25. září 2012
12:15

Z první ženy Miloše Zemana Blanky jsou na nervy obyvatelé části Miletína na Jičínsku. Nestará se o svůj dům a ruina ohrožuje kolemjdoucí. Město hrozí, že jí dům zbourá!

„Z toho domu každou chvíli něco padá, ze střechy se uvolňují plechy, trámy jsou shnilé. Máme strach, aby se to celé neurvalo a nezranilo to někoho,“ postěžoval si soused Josef Volter.

Chci 250 tisíc

Nechápe, proč ho Zemanová vůbec kupovala, když ho nechala tak zchátrat. „Já tu žiju čtyři roky, a za tu dobu jsem ji viděl asi dvakrát,“ přiznal Volter.

Problém s chátrajícím domem řešil s majitelkou i městský úřad. Výzvy k zajištění budovy, které jí starosta Miroslav Nosek posílá přes deset let, nesplnila. „Chtěla jsem to dát do pořádku, ale onemocněla jsem a místo toho jsem se dostala do nemocnice, takže z toho sešlo,“ vysvětlovala Blanka Zemanová. Ruinu proto prodává. Údajně už několik měsíců. „Podle odhadu to má cenu 440 tisíc a já to prodávám za čtvrt milionu,“ řekla Zemanová.

Zemanová to zaplatí?

Zájem o koupi měl i soused Volter: „Já jí nabízel 50 tisíc korun. Zboural bych to a udělal přístřešek pro auto. Ona ale odmítla.“

Pokud exmanželka Miloše Zemana dům neprodá, město předpokládá, že ho nakonec na náklady obce nechá zbourat. „Peníze za demolici bychom pak po paní Zemanové vymáhali,“ uzavřel starosta.

lukreciaborgia ( 1. října 2012 14:28 )

pro osinek-člověče ty meleš a vůbec nevíš co.Proč lžeš?Zeman svoji ex neviděl dobrých 35 let a teď před volbami to čmáralové z Prahy vyhrabali.Co je mu po bývalé ,kterou třeba ani nepozná?Vzpamatuj se!!Nebo piš,až nebudeš zhulený.

osinek ( 27. září 2012 20:09 )

KRÁVA holá VAGINA neví, že první manželka stála při Zemanovi dlouhá léta. Když byl Zeman Niemand, Když Zemana vyrazili od komoušů! V dobách zlých byla p-í Zemanová tomu ochlastovi z Vysočiny Zemanovi dobrá!!! Pak se Zeman vyspal se svojí sekretářkou a p-í Zemanovou dal k ledu!! Copak ta KRÁVA Holá vagina nechápe jaká jsou elementární pravidla slušnosti? A ten šmejd Zeman, který se zachoval sprostě ke své ženě, která mu všemožně pomáhal, když na tom byl moc špatněm chce být presidentem!! Slušní lidi nemůžou volit darebáka a pokrytce jako Zeman za presidenta!

anezat ( 26. září 2012 16:41 )

Děkuji za vysvětlení.

rezacek ( 26. září 2012 13:40 )

Přemysl Sobotka byl nominován se zjevným úmyslem: ODS si chce podržet premiéra, proto dost těžko může dostat i prezidentský post. Takže jak z toho ven? Nominuji nějakou úplnou nulu, nějakého lúzra a podržtašku,jako je tenhle druhořadý doktůrek z Liberce, a je vystaráno. On si občas pustí hubu na špacír na nějaké schůzi, stejně ho nezvolí, ale účast byla.

anezat ( 26. září 2012 12:01 )

Vážené modré gestapo, pan ODSák Přemysl Sobotka, má málo podpisů v kampani, tak proto vyšel tento článek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud