Paroubek na Azurovém pobřeží ve Francii: Pobřišní hlídka!

Autor: Eva Pospíšilová, lmk - 
31. srpna 2012
05:01

Jiří už běží! Jako legendární svalovec David Hasselhoff z Pobřežní hlídky sprintuje po pláži. Koho Jiří Paroubek (60) zachrání? Třeba svůj sexymozek, který lépe vynikne ve vytvarovém těle.

„To si musím vyfotit.“ Tak reagoval čtenář, který včera Blesku fotografie sportujícího Paroubka na pláži slunné Francie poskytl. „Nikdy předtím jsem takhle sportujícího politika neviděl. Tedy až na Špidlu, který běhal ty své maratony,“ dodal.

„Ano, skutečně jsme celá rodina ve Francii,“ potvrdila manželka šéfa LEV 21 Petra Paroubková (39) jak pravost fotografií, tak manželovu snahu sportovat.

Denně plave čtyři kilometry

„Každé ráno běhá v písku na pláži a plave tak tři čtyři kilometry v moři,“ popsala Blesku. Na hotelové terase se pak ještě Paroubek věnuje svému oblíbenému omlazovacímu cvičení – chuej čchun-jung, které sestavili v Číně taoističtí mniši.

A jak se Paroubek cítí? „Dobře. Zdravotní problémy nemám žádné, tak snad to ještě dlouho vydrží,“ svěřil se Blesku při nedávné oslavě svých 60. narozenin.

Na dovolené v zahraničí nejsou letos Paroubkovi poprvé. Nějaký čas už strávili na řecké Ithace, kde si Petra Paroubková loni pořídila domek. „Bylo to hlavně kvůli dceři, která má problémy s kůží a doktorka jí doporučila, aby byla alespoň čtyři týdny u moře,“ řekla Blesku k nákupu nemovitosti už v minulosti manželka někdejšího ministerského předsedy.

Kromě Řecka si Paroubkovi oblíbili právě Francii. Dovolenou zde už strávili třeba loni, kdy jim společnost dělal ještě syn Jiří junior s přítelkyní.

valesovavera ( 2. září 2012 12:17 )

To je super.Já nemám pomalu anina zaplacení nájmu.Ještě ,abyc si koupila domek v Řecku.Myslím si že po45 letech ve školství jsem jsem udělala kus poctivější práce než Já nemám ani na zaplacení nájmu.A to si myslím,že jsem po45 letech ve školství jako učitelka,odvedla větší kus poctivé práce než pan Paroubek nebo i jiný politik.

kobyla1 ( 31. srpna 2012 17:43 )

Souhlas

kobyla1 ( 31. srpna 2012 17:40 )

To mě se líbí fotka číslo 6. Tam je v plné kráse vidět Jirkův sexymozek - ikdyž ho má trochu níž než ostatní lidé.

12356 ( 31. srpna 2012 17:18 )

A vidis aspon nejaky rozdil mezi muzskym a zenskou?

mirkazam ( 31. srpna 2012 15:25 )

Tak že tam vidíš tři,tak to už něco napovídá...nechlastej!A proto vidíš charisma a sexapeal tam, kde není...a pro pořádek, jsou na fotce pouze dva.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud