Slova sprostá, ale moje aneb Kočí žene Bestii před soud

Autor: bali, INT - 
17. května 2011
17:28

Kristýna Kočí (dříve VV) podala trestní oznámení na tvůrce divadelního kabaretu Blonďatá bestie. Ve hře si Ondřej Pavelka a další herci utahují z tajně pořízené nahrávky, ve které blonďatá poslankyně vulgárně popisuje politickou scénu a své sexuální zkušenosti nejen s Petrem Tluchořem (ODS).

Zprávu o tom, že Kočí podává trestní oznámení, přinesla Česká televize v pořadu Reportéři ČT. Kočí se prý divadelním kusem cíti hluboce dotčena, hra ji urazila. Kočí navíc tvrdí, že na nahrávku, kterou tajně pořídil její kolega Lukáš Vích, má autorská práva! A hodlá se o ně soudit.

Režisér divadelní hry Tomáš Svoboda je přesvědčen, že samotná nahrávka není žádným uměleckým dílem. Hra se musela teprve vymyslet a nahrávka byla  pouze podklad. Svoboda se domnívá, že Kočí se nakonec soudit vůbec nebude.

"Pokud ano, právníci nám utrhají ruce, aby nás mohli obhajovat. Protože je jasné, kdo něco spáchal a kdo si z toho dělá jenom legraci," uvedl pro tyden.cz Svoboda.

tomik007 ( 21. května 2011 01:34 )

za predcasnou evakuaci semence

gogo ( 20. května 2011 17:17 )

a vulgarity ??? To se skutečně může stát jedině u nás, v Kocourkově....

handgood ( 18. května 2011 21:16 )

Krakonoši, ty bys mal robiť dramatika, a nie nočného strážneho za 20 litrov... čohosi. Zdá sa, že si lepší než Havel.

komentator ( 18. května 2011 15:52 )

Je zapotřebí Kočí poděkovat, že odhalila jak to ve straně VV chodí. Že předseda strany John je prachsprostý hurvínek, kterého vodí loutkař Bárta na provázku! Že o všem ve straně VV rozhoduje "Koordinační Rada" složená z několika gurů z bezpečnostní agentury ABL! Že demokracie ve straně VV se prosazuje přes obálky napechované penězi!

komentator ( 18. května 2011 15:46 )

Tomík má pravdu. Platí heslo: "Trapnej (a blbej) jako Veverka"! Copak to Bárta, Babák, Dobeš mnohokrát neprokázali?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud