Huml: Česká politika je jak nevěstinec v Zimbabwe

Stanislav Huml je českou politikou zklamán  (Autor: ČTK)
Autor: ap - 
21. dubna 2011
15:29

Věci veřejné mají rysy sekty a česká politika mu připadá občas jak nevěstinec v Zmbabwe. Stanislav Huml se na chatu Blesk.cz pořádně opřel do strany za níž do Parlamentu kandidoval a popsal také svůj postoj ke Kristýně Kočí.

Po vyloučení z poslaneckého klubu Věcí veřejných cítí Stanislav Huml úlevu. Za Věci veřejné kandidoval kvůli Radkovi Johnovi a programu. John a celá česká politika ho ale zklamaly.

Věci veřejné jsou stranou jednoho člověka

"Praktiky uvnitř VV jsem poznávaval teprve postupně," odpověděl Huml na dotaz, proč za stranu kandidoval. Nyní již na svých bývalých stranických kolezích nenechává niť suchou. Uvnitř strany prý zaznamenal prvky sektářského chování.
"Celá VV je politickou divizí ABL, řízené je to jedním člověkem. Řidil to ještě v době, kdy ani nebyl členem. VV proto považuji jako celek za ABL," vyjádřil názor na Víta Bártu. Toho vůbec nešetřil. "Z toho jak ho znám vím, že mediální obraz o něm je jiný - o několik řádů lepší, než je skutečnost," zdůraznil Huml.

Kristýna Kočí mu píchá*í nenabízela

Svůj vztah k další odbojné poslankyni Kristýně Kočí popisuje jako čistě pracovní. "Je to normální mladá holka," myslí si Huml. Kočí, proslavená svou nahrávkou v níž popisuje svůj sexuální život, mu prý píchá*í nenabízela. Možná proto, že má Huml podle svých slov velkou a šťastnou rodinu.

Politickou situací je znechucen. Požaduje předčasné volby a ještě neví zda by v nich kandidoval. Na otázku čtenáře zda mu česká politika nepřipomíná tak trochu jako nevěstinec v zimbabwe odpověděl lakonicky. "Bohužel, ano."

 

 

 

poiuuy ( 22. dubna 2011 20:16 )

Pokud by byl slušnej ,tak by ten bordel opustil.Jenže 3 roky blahobytného života v tomto bordelu je lepší než se živit poctivou prací

1912 ( 22. dubna 2011 12:53 )

financovali z tvého či mého???

bleskplesk ( 22. dubna 2011 12:18 )

Vykašli se na toho komouše.

honza33 ( 22. dubna 2011 12:14 )

bleskplesk ( 22. dubna 2011 12:13 )

Jaké tuneláře máš na mysli? Bárta není žádný tunelář! Kádry jsi ty, ale leda tak komunistický. S tebou diskutovat nechci!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud