Reflex: Kalousek není buzerant! Byl to vtip

Autor: šim - 
10. 3. 2011
17:38

Časopis Reflex ve čtvrtek odpoledne vydal zprávu o tom, že ministr financí Miroslav Kalousek není buzerant a nežere psy. Jednalo se prý o vtip zkouřeného Jiřího X. Doležala. Dementuje tím článek, který vyšel na stránkách Reflex.cz dopoledne a právě toto tvrdil.

Jiří X. Doležal původně napsal, že redakce Reflexu disponuje nahrávkou, na níž byl údajně zaznamenaný pohlavní styk Miroslava Kalouska a bývalého náměstka ministra obrany Jaroslava Kopřivy, který byl ze své funkce odvolán kvůli vyjednávání provize z plánovaného statisícového nákupu minometů.

To ale o pár hodin autor článku odvolal s tím, že to byl o vtip, který si vymyslel, když byl pod vlivem THC. „Kalousek nežere psy, nesouloží Kopřivu zezadu a nezaložil TOP 09 v přímé spolupráci s templářským řádem Ordo Lumen Templi a při přijímacím rituálu nelíbal plukovníka Komorouse ani zpěváka Landu na řiť,“ píše se na webu Reflexu.

Reflex tak reagoval na tvrzení ministra financí Kalouska, že má nahrávku z jednání šéfredaktorů českých deníků. Ti se sešli, aby se ujednotili na společné, jednotné a veřejné aktivitě při protestu proti zvýšení DPH u tisku a knih na 20 %. Existenci nahrávky z jednání o pár hodin později Kalousek popřel.

Více čtete na Reflex.cz>>>

Doporučujeme
wojtylak ( 27. července 2011 18:49 )

ano kalousek není buzik,je to pouze homosexuální pedofil jako i jeho vatikánští soukmenovci. 

starypes ( 11. března 2011 07:27 )

kumpán a požírač vietnamských specialit, které ještě na talíři štěkají. P.S. Pro cenzora. Já jsem to jenom slyšel jako vtip od jednoho novináře.

janteto ( 11. března 2011 07:24 )

medo, na toho osla tu nemá nikdo, ale nejen dnes, on tu ty své debiloviny píše den co den a přitom si myslí jak je geniální! To je jen, geniální chudák!!

siroky11 ( 10. března 2011 23:13 )

Nejvíce se mi tam líbila ta položka "50% DPH". Docela bych se za ní i přimlouval. Tento lid se musí správně nas.at, alespoň by se vše urychlilo.Jenom pane Kalousku nezvedejte DPH u provazů, budeme je v nejbližší době dost potřebovat, tak proč bychom do Vás měli strkat peníze.

meda5554 ( 10. března 2011 22:03 )

Asi na Vás nemám, přeložte mi to.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa